!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Fotosoutěž Podzim na Třebíčsku
Fotosoutěž Podzim na Třebíčsku
"> Fotosoutěž Podzim na Třebíčsku
1.10.
30.11.
+ Přidat foto
Společenské akce

Fotosoutěž Podzim na Třebíčsku

  • 1. říjen 2021 – 30. listopad 2021
Plánujete podzimní dovolenou na Třebíčsku a rádi fotografujete? Zkuste svoje štěstí ve fotografické soutěži vyhlášení destinační kanceláří Třebíčsko-moravská Vysočina.
Milovníci fotografování se mohou od 1. října 2021 zúčastnit fotosoutěže vyhlášené destinační kanceláří Třebíčsko-moravská Vysočina. Všichni zájemci mohou posílat svoje fotografie až do konce listopadu 2021 a soutěžit o zajímavé ceny.

Do soutěže se mohou zapojit profesionální i amatérští fotografové. Každý soutěžící může zaslat maximálně tři fotografie. Hodnotící komise vybere tři snímky, které ocení pobytem pro dvě osoby v Penzionu Grasel v Nových Syrovicích, poukazem na nákup regionálních výrobků z Farmy Škodovi v Odunci nebo balíčkem čokolád z třebíčské Čokoládovny Lana.

Pořízené podzimní fotografie mohou obsahovat památky, přírodu nebo záběry z akcí  v  turistické oblasti a nesmí být starší než dva roky. Soutěžící mohou poslat maximálně tři fotografie z území Třebíčska na emailovou adresu destinační kanceláře destinacetrebicsko@gmail.com nebo přes Úschovnu na stejnou adresu. Minimální požadovaný formát je A3 a rozlišení 300 DPI.. Zaslané fotografie je třeba doplnit o jméno, příjmení, kontaktní email, mobil, místo pořízení a případně komentář. Po ukončení soutěže si mohou zájemci vybrané snímky prohlédnout v některé z výstavních prostor v Třebíči a v případě příznivé epidemiologické situace proběhne vernisáž spojená se slavnostním předáním cen vítězům.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Rozvoj Třebíčska, z.s.p.o.

Masarykovo náměstí 116/6
674 01 Třebíč
Tel.:
+420 734 594 803
Email:
destinacetrebicsk...
WWW:
www.destinace-tre...
GPS:
49,214900 15,881081
 
Region:
Vysočina
Oblast:
Vysočina
Město:
Třebíč
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Apartmány Holiday Třebíč

Apartmány Holiday Třebíč

Třebíč, Vysočina
Restaurace U Vaignerů

Restaurace U Vaignerů

Třebíč, Vysočina
Grand Hotel Třebíč

Grand Hotel Třebíč

Třebíč, Vysočina
Adam’s Bistro

Adam’s Bistro

Třebíč, Vysočina