!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Fotografování U Seidelů: Letní hrátky u vody
Fotografování U Seidelů: Letní hrátky u vody
">
14.8.
16.8.
+ Přidat foto
Společenské akce

Fotografování U Seidelů: Letní hrátky u vody

Kdy 14. srpen 2020 9:0016. srpen 2020 15:30
V létě nabízíme fotografování u Seidelů na „krumlovské plovárně“. Měšťanská plovárna bývala na Vltavě v parku nedaleko Fotoateliéru Seidel a plavčíkem zde býval Franz Kickinger.
Ten původně bydlel na Latránu, byl umělcem tělem i duší a později si vybudoval výstavní dům v ulici vedoucí k nádraží, zdobený dvěma antickými sochami (dnes koloniál Na Růžku). V Seidelově archivu se dochovalo několik snímků plovárny a při sepisování knihy Krumlov – město pod věží jsme narazili na krásné vzpomínky pamětníků na tuto oblíbenou atrakci, jejíž oživení alespoň prostřednictvím fotografií se přímo nabízelo.„Dobové fotografické pozadí“ s plaveckou školou na velkém plátně vychází ze Seidelova snímku, k němu byly podle dávných fotografií pořízeny i repliky plaveckých oděvů doplněné autentickými rekvizitami a plážovými sedačkami přímo od Seidelů a pak už hurá k vodě!

Přijďte se vyfotografovat v „dobových“ plaveckých či námořnických oděvech s kruhem, pádlem či bidlem! Žádný strach - plavky od Seidelů sluší každému!
  • Akce je určena pro rodiny a skupinky do 5 osob.
  • Fotografování bez prohlídky: 300,- Kč
  • Každý další snímek: 200,- Kč
  • Fotografování s prohlídkou: za běžné vstupné + 200,- Kč

Rezervace nutná prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na telefonu 736 503 871, e-mail: info@seidel.cz, změna programu vyhrazena.

Fotografování je určené především pro menší skupiny návštěvníků. Větší počet rezervací na jedno jméno může být z organizačních důvodů pracovníky muzea zrušen. Pro Vás je plovárna připravená ve všední dny zpravidla ve čtvrtek a v pátek, po dohodě možné i další termíny za běžné ceny fotografování.

Máte-li chuť zažít focení ve větším počtu lidí, je možné se domluvit na jakýkoliv termín v roce, mimo fotoakce tohoto typu. Děkujeme za pochopení.

Fotografování na plovárně: 
Ve všední dny (od 15.6. do 31.8.2019) zpravidla ve čtvrtek a v pátek, po dohodě možné i další termíny. 
Fotovíkendy: „Letní hrátky u vody i na hřišti“ (celodenní fotografování za 50% ceny): 
červenec: 21. – 22. 7. 2019
srpen: 24. – 25. 8. 2019
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Pension Athanor v Českém Krumlově

Pension Athanor v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy
Restaurant Růže

Restaurant Růže

Český Krumlov, Jižní Čechy