Úvod > Kalendář akcí > Výstavy > Fotogalerie – První výstava fotoklubu Břeclav
Promo- Island
Výstavy

Fotogalerie – První výstava fotoklubu Břeclav

Fotoklub Břeclav se představí na první společné výstavě. Ta se bude konat v září v prostorách břeclavské Renahall (areál bývalé prodejny nábytku RENA).

Fotogalerie – to je název první výstavy fotoklubu Břeclav. Vystaveny budou fotografie členů tohoto sdružení a také několika pozvaných hostů. Hlavním cílem bude představení fotoklubu jako takového. Jeho členové se vyznačují různorodostí svých prací a tématy zachycených na fotografiích. K vidění tedy bude krajinářská fotografie, dokumentární série, fotoobrazy, minimál, panoramatické fotografie, koncertní fotografie, či snímky z nedávné výpravy fotoklubu na Island.

Vernisáž výstavy proběhne v sobotu 13. září od 17:00. Vystoupí brněnský písničkář SART. Návštěvníci se mohou těšit na tématickou performanci. Vystavena bude také historická foto a video technika ze soukromé sbírky pana Miloslava Rakoviče. Výstavu bude poté možno shlédnout každou sobotu a neděli od 12:00 do 18:00 hodin a to až do 28. 9. 2014.

V průběhu konání výstavy proběhne fotografická dílna, která bude vedena členy fotoklubu. Dílna se uskuteční v neděli 21. září od 10:00 hodin. Fotoklub nabídne teoretické přednášky s tématy od základů fotografování až po pokročilé techniky fotografie a praktické dílny, kde si zájemci budou moci vyzkoušet základy práce s modelkou a studiovými světly. Přihlásit se bude možno jednoduše přes webový formulář na stránkách fotoklubu.

Provozovatel

Fotoklub Břeclav

Národních hrdinů 20A
690 02 Břeclav
Tel.:
+420 736 441 351
Email:
info@fotoklub-bre...
WWW:
www.fotoklub-brec...
GPS:
48,762946 16,885040
 
 

Vstupné

Cena: zdarma

Poznámka:

Vstupné dobrovolné

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Kouzelné obrázky Kornelie Němečkové

Výtvarnice Kornelie Němečková je autorkou legendárního motivu televizního pořadu Zpívánky. Papírová vystřihovánka ve tvaru dívky v kroji provázela tento pořad po několik generací. Letos autorka slaví 90. narozeniny retrospektivní výstavou v Havlíčkově vile v Břeclavi.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Zimní prohlídky zámku Lednice

Státní zámek v Lednici zůstává otevřen všem milovníkům historie. Je přístupný vždy o víkendech od 10 do 16 hodin (mimo leden).
Lednice, Jihomoravský kraj

Adventní prohlídky zámku Lednice

Prohlídky reprezentačních sálů s bohatou vánoční výzdobou.
Lednice, Jihomoravský kraj

Adventní prohlídky zámku Lednice

Prohlídky reprezentačních sálů s bohatou vánoční výzdobou.
Lednice, Jihomoravský kraj

Půjčovna lodí na Dyji v Břeclavi

Půjčujeme kajaky, kanoe a rafty na řece Dyji v Břeclavi. Doporučujeme zejména úsek Břeclav – Hohenau a Zámeckou Dyji. Dyje je celoročně sjízdná mírně tekoucí řeka vhodná pro začátečníky a rodiny s dětmi.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Sjezd řeky Dyje – půjčovna lodí

Nemáte rádi přeplněné řeky a raději dáváte přednost klidu a poznávání přírody? Zkuste plavbu lodí po Dyji nebo po dolní Moravě.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Městské muzeum a galerie Břeclav

Městské muzeum a galerie Břeclav v současnosti spravuje muzejní sbírku, čítající téměř 30 000 sbírkových předmětů. Zastoupeny jsou sbírkové fondy – archeologie, galerie, fotoarchiv, historie a etnografie. Hlavní sbírkotvorná pozornost je soustředěna na lidovou kulturu Podluží a regionální historii.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Naučná stezka Lužní les u Břeclavi

Naučná stezka vede unikátním Lednicko-valtickým areálem zapsaným na Seznamu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Trasa je vedena komplexem lužního lesa nazývaného Kančí obora.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Rose Břeclav

V centru Lednicko-valtického areálu se nachází Hotel Rose Břeclav, který nabízí kvalitní a příjemné ubytování, restaurační i mnoho dalších služeb. Příslovečná moravská pohostinnost a srdečnost, barvitý folklór, kouzlo vinných sklípků a hlavně dobré vínko dokreslují jedinečnost tohoto kraje.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Kavárna & bistro Karma

Karma je zdarma a proto, co zaseješ, to sklidíš. Tomu věří Silvie Konečná a Radomír Tureček. Ti spolu vedou kavárnu v Břeclavi, která jim tam do té doby chyběla.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Zámecký penzion a vinárna Rotunda Břeclav

Zámecký penzion Rotunda se nachází v klidném prostředí přímo na nádvoří břeclavského zámku a jen 300 m od centra města. Součástí areálu je také vinárna z původních zámeckých sklepů z 16. století.
Břeclav, Jihomoravský kraj

Frankies – pivovarská pivnice

Two guys who brew beer jsou Štěpán Přikryl a Adam Jonáš. Tihle dva kamarádi spolu kdysi začínali vařit pivo v garážových podmínkách, dnes vedou uznávaný řemeslný pivovar.
Břeclav, Jihomoravský kraj