Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Fotbalové utkání fotbalové reprezentace lékařů ČR
Fotbalová reprezentace lékaru CR
Sportovní akce

Fotbalové utkání fotbalové reprezentace lékařů ČR

Český národní tým lékařů ve fotbale se letos stal mistrem světa v USA 2015. V rámci přípravy na mistrovství světa 2016 v Barceloně odehraje na jihu Čech přípravné utkání v Rudolfově a Úsilném.
Poprvé na jih Čech zavítá Czech national medical football team, který dne 27. a 28. září 2015 odehraje přátelská utkání s SK Rudolfov a TJ SK Úsilné pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Jiřího Zimoly, města Rudolfov a starosty obce Úsilné Ing. Pavla Kašpárka. Přátelská střetnutí proběhnou v rámci přípravy na mistrovství světa lékařů ve fotbale v Barceloně 2016.

27. září 2015 – areál SK Rudolfov
od 14.00 hod. – SK Rudolfov „B" (okresní přebor) – Czech national medical football team
od 16.00 hod. – SK Rudolfov „A" (krajský přebor) – Czech national medical football team

28. září 2015 – areál TJ SK Úsilné
od 11.00 hod. – TJ SK Úsilné (III.třída) – Czech national medical football team

Český národní tým lékařů ve fotbale se letos stal mistrem světa v USA 2015. Je složen z lékařů České republiky, z různých oborů a všech věkových kategorií, kteří hrají fotbal aktivně nebo svou fotbalovou kariéru na aktivní úrovni ukončili.

The Casualties

Legendární americká punková parta The Casualties poprvé v Českých Budějovicích
České Budějovice, Jihočeský kraj

Do bezvědomí tour – stav beztíže & vědomí

Pop-Punk z jižních Čech.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Budweis Christmas Goregalore

Grind gore večírek v MC Fabrika.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Marked As An Enemy

S úderem prosince se na cesty vydává trio Skywalker, Marked As An Enemy & Glad For Today! A právě během poslední štace 17.12. v Českých Budějovicích pokřtí domácí Marked As An Enemy svý debutový dlouhohrající album.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Eliášova štola v Úsilném

Eliášova dědičná štola je zpřístupněna v délce 400 m. Dějiny obce Úsilné, která se nachází jen několik kilometrů od centra Českých Budějovic, jsou výrazně spojeny s hornictvím ve zdejším tzv. rudolfovském rudním revíru.
Úsilné, Jihočeský kraj

Koupaliště Borek u Českých Budějovic

Přírodní koupaliště najdete v ulici U Studánky v obci Borek. Nachází se v klidné oblasti v bezprostřední blízkosti Mojského lesa a potoku Kyselá voda. Slouží jak k odpočinku a relaxaci, tak k rekreačnímu a sportovnímu vyžití v letních měsících.
Borek, Jihočeský kraj

Wakepark České Budějovice

Sportovně relaxační areál sportovního klubu Wakepark ČB se nachází v Českých Budějovicích na jižní straně rybníku Světlík (Nemaničák). Na místě na vás čekají dva vleky – jeden pro začátečníky, bez překážek a druhý pro pokročilé, osázený celo plastovými překážkami od WakePRO.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Hrdějovická keramika

Hrdějovická keramika je známá pro své užité umění, specifickou tvrdost a barevnost. Vyrábí se originální ručně malovanou keramiku s tradičními květinovými motivy, které vycházející z Jihočeských venkovských tradic.
Hrdějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Stellplatz Hluboká – stání pro obytná auta v Hrdějovicích

Stání pro obytná auta v uzavřeném areálu jihočeského statku je ideální místem, odkud můžete být za několik minut např. na zámku Hluboká nad Vltavou nebo v centru Českých Budějovic a zároveň stylově, bezpečně a v soukromí parkovat se svým obytným vozem.
Hrdějovice, Jihočeský kraj

Pivnice Budvarka – první restaurace pivovaru Budvar v Českých Budějovicích

Zrekonstruovaná pivnice Budvarka nabízí výtečně ošetřená piva z produkce Budějovického Budvaru, tradiční českou i mezinárodní kuchyni a příjemnou obsluhu, která splní každé vaše přání. Na velké obrazovce můžete sledovat vybraná televizní sportovní utkání.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Mlékomaty farmy Kolný v Českých Budějovicích – od kravičky přímo k vám

Farma Dynín v současnosti provozuje dva mlékomaty – jeden u Terna v Českých Budějovicích a druhý u Coopu v Lišově. Plní se mlékem z farmy v Kolném, kterou provozuje Zemědělské obchodní družstvo Kolný – jedna z dceřiných firem Zemědělských služeb Dynín.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Masné krámy – známá českobudějovická restaurace

Restaurace s proslulou kuchyní si zakládá na staročeských recepturách, a na světoznámé značce piva Budweiser Budvar. V dávné minulosti sloužil objekt k prodeji masa a masných výrobků. Oblíbená českobudějovická restaurace je zde od roku 1953.
České Budějovice, Jihočeský kraj