Po zápase se neodchází, ale degustuje, protože pitný režim je v létě základ!
Přátelé, v sobotu 26.7. to u nás bude patřit velkým klukům a holkám – ať si taky přijdou na své! Akce pro děti bude zase příště.
Od 17:00 kopeme domácí zápas v rámci okresního poháru mužů – takže nohy připravit, hlasivky naostřit a pojďme je společně hnát do boje!
Od 21:00 pak na hřišti zapneme plátno a pustíme filmovou novinku: Vyšehrad dvje.
Doporučený věk je 15+, takže budeme férově kontrolovat občanky – děti nechat doma, ať si taky rodiče jednou užijí!
Občerstvení samozřejmě zajištěno, takže hlady ani žízní tu nikdo trpět nebude.
Přijďte – bude to stát za to!
Certifikace a další informace