Úvod > Kalendář akcí > Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků - zrušeno
Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků - zrušeno
">
26.3.
29.3.
+ Přidat foto

Veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků - zrušeno

Kdy 26. březen 2020 10:00 - 29. březen 2020 17:00 Výstavy
Nejžhavější novinky pro váš domov.
Vybavujete si nový byt nebo kancelář? Nebo jen váš stávající interiér potřebuje novou podobu? Na jarním veletrhu FOR INTERIOR najdete spoustu tipů, jak své domovy vyladit od podlahy až ke stropu. Navštivte v březnu PVA EXPO PRAHA a načerpejte informace o aktuálních trendech a žhavých novinkách z oblasti bydlení.

Březen bude v programu akcí letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA svátkem bydlení, designu nebo bytové či zahradní architektury. Nejvýznamnější souběh těchto oborů FOR INTERIOR, FOR HABITAT, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER se uskuteční ve dnech od 26. do 29. března 2020 a zaplní celkem šest hal areálu.

Co přinese FOR INTERIOR?
Jeden z pilířů jarního souběhu, veletrh FOR INTERIOR, nabídne největší výběr nábytku od českých i zahraničních značek. Své novinky na něm představí například firma JECH. V expozici odhalí svou nejnovější sedačku JEVI, která padne do oka každému, kdo hledá praktické a variabilní sezení a zároveň miluje minimalismus. Z oblasti designového a kvalitního nábytku hledejte novinky i u značky JV POHODA. Ta má v repertoáru nábytek pro zákazníky, kteří chtějí výběrem nábytku a tvorbou interiéru zdůraznit a podtrhnout svoji osobitost.

A jestli patříte mezi vyznavače masivního nábytku, nevynechejte na veletrhu expozice firem ECLISSI nebo JELÍNEK NÁBYTEK. Prezentovat budou masivní ložnicový nábytek i nové materiály.

Trend 2020: Upcyklace a recyklace
Hitem letošního roku je renovace nábytku a recyklace materiálů. Z vystavovatelů vám filozofii udržitelnosti předají zástupci značky NÁBYTEK S PŘÍBĚHEM, která se specializuje na designovou renovaci dřevěného i starožitného nábytku. Skvělou vychytávku přinese i CEIBA, prodejce speciálních dekorových PVC fólií, které jsou ideálním řešením k renovaci, vylepšení nebo přeměně zdi či nábytku.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2020