Úvod > Kalendář akcí > Veletrh bydlení stavby a rekonstrukcí - zrušeno
Veletrh bydlení stavby a rekonstrukcí - zrušeno
">
26.3.
29.3.
+ Přidat foto

Veletrh bydlení stavby a rekonstrukcí - zrušeno

Kdy 26. březen 2020 10:00 - 29. březen 2020 17:00 Výstavy
Novou podobu letošní stavební sezóny představí na veletrhu pět desítek vystavovatelů.
Začátek stavební sezóny letošního roku je za rohem. Inspiraci a přehled novinek a trendů z oboru představí až 50 nejvýznamnějších společností na veletrhu bydlení, stavby a rekonstrukcí FOR HABITAT. Populární akce tohoto odvětví se koná od 26. do 29. března na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Již 27. ročník veletrhu FOR HABITAT je jedním z pilířů veletržního souběhu oborů bydlení, designu a bytové či zahradní architektury spolu s akcemi DESIGN SHAKER, FOR INTERIOR a FOR GARDEN. Tato kombinace přinese návštěvníkům komplexní informace, tipy a rady, které jsou klíčové pro proměny, rekonstrukce či stavby domova.

Nové projekty i rady odborníků
V rámci veletrhu FOR HABITAT se představí pět desítek významných společností, mezi něž patří také developerské firmy, například YIT, PSN, TRIGEMA, NATLAND REAL ESTATE a další. Ty v prostorách Haly 4 v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat svoji nabídku projektů bydlení. Jak na takové bydlení získat dotace, to poradí na místě odborníci ze Státního fondu životního prostředí ČR.

Ke stavbám a rekonstrukcím nejen domova neodmyslitelně patří především kvalitní stavební materiál, jehož širokou paletu přivezou do Letňan vystavovatelé FOR HABITAT. Návštěvníci se mohou těšit na expozice společností WIENERBERGER, výrobce cihel Porotherm, výrobce střešních tašek Tondach nebo odborníci na fasády, vnitřní omítky či zateplovací systémy BAUMIT.


 
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2020