Úvod > Kalendář akcí > Foodparade 2020 - festival jídla a pití s nejlepší atmosférou!
Foodparade 2020 - festival jídla a pití s nejlepší atmosférou!
"> "> ">
29.8.
30.8.
+ Přidat foto

Foodparade 2020 - festival jídla a pití s nejlepší atmosférou!

Kdy 29. srpen 2020 - 30. srpen 2020 Festivaly
10. ročník rodinného food festivalu Foodparade. Letos návštěvníci budou moci ochutnat opět menu od více než 40 restaurací a značek, vyzkoušet si food styling a focení jídla nebo třeba ochutnat absolutní novinku - jedlé balónky.

Na Foodparade můžete vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu totiž kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, která je pro chvíle s blízkými jako dělaná. Vyhrazeny jsou pro vás budou piknikové louky, na kterých můžete ve stínu stromů odpočívat a v klidu si vychutnávat degustační menu.
 

  • V areálu české peníze neplatí. Během celého festivalu se platí speciální měnou zvanou „chef“. 1 chef má hodnotu 20 Kč. Tyto chefy si nabijete na bezkontaktní festivalový čip, který obdržíte při vstupu. Pokud vám chefy v průběhu festivalu dojdou, stačí se zastavit na TOP UP Pointech, které najdete na různých místech v areálu a čip si můžete snadno dobít.
     
  • Na festivalu nenajdete žádné papírové tácky a plastové příbory. Všechna degustační menu jsou servírována na porcelánových talířích. Drinky si vychutnáte ve sklenicích.
     

Otevírací doba:
sobota 10.00 - 21.00
neděle 10.00 - 20.00


O Chefparade:
Ve škole vaření Chefparade jste poprvé mohli vařit na kurzu thajské kuchyně v září 2007. Od té doby se Chefparade rozrostla do dvou pražských studií, kde má celkově pět kuchyní, ve kterých se konají kurzy. Dále pořádá zážitkový festival jídla Foodparade a provozuje Chefshop.cz, e-shop s kvalitními kuchyňskými potřebami a potravinami a stejnojmennou prodejnu v Holešovické tržnici. Za dobu existence Chefparade prošlo jejími kurzy více než sto tisíc lidí, a je tak největší českou školou vaření. V její nabídce jsou desítky různých kurzů, které vedou vždy odborníci na danou oblast gastronomie.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 12. 2019