Úvod > Kalendář akcí > Food festival v Kadani 2022
Gastronomické akce

Food festival v Kadani 2022

Čtvrtý ročník gastronomického svátku.
V rámci čtvrtého ročníku Food festivalu v Kadani k nám opět zavítají známí kuchaři v čele s Tomášem Kalinou. Můžete se těšit na ukázky světových kuchyní a mnoho dalšího. Novinkou letošního ročníku bude Lukáš Neckář se svým projektem Color Sushi.

Opět  se  nám představí také zástupci místních restaurací. Součástí festivalu budou i prodejci různých druhů občerstvení. Od dobré kávy, italských specialit, lahodné čokolády, přes vegetariánskou kuchyni, rozmanité štrůdly, až ke kvalitnímu pivu a vínu. Každý si přijde na své a všechny chutě budou uspokojeny. 

Nebude chybět ani program pro děti.

Celým dnem nás provede moderátor Jiří Bláha a na podiu vystoupí kapela The Elevators. Zájemci o degustaci vymazlených porciček z pánví našich kuchařských es si musí dopředu zajistit Food kartu, která bude v předprodeji v Turistickém informačním centru.  Neváhejte s jejím pořízením – množství porcí, které lze vydat za jeden den je omezené. 

Food festival bude otevřen od 10:00 do 17:00 hodin. Majitelům Food karet doporučujeme chodit průběžně, aby se vyhnuli velkým frontám. Příbory s sebou!
 
 
Zobrazit více

Provozovatel

Kulturní zařízení Kadaň, p.o.

Čechova 147
432 01 Kadaň
Tel.:
+420 474 319 676
Tel.:
+420 602 660 811
Email:
skybova@kultura-k...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.kultura-kadan.cz
WWW:
www.mesto-kadan.cz
GPS:
50,376524 13,270219
 
Region:
Ústecký kraj
Oblast:
Dolní Poohří
Město:
Kadaň
 

Vstupné

Poznámka:Vstupné na akci zdarma. Food karta k zakoupení v Turistickém informačním centru.

 

Časová náročnost

7,0 hodin