Úvod > Kalendář akcí > Fomeitop 2021
Fomeitop 2021
"> Fomeitop 2021
16.9.
17.9.
+ Přidat foto
Festivaly

Fomeitop 2021

Kdy 16. září 2021 9:0017. září 2021 15:30
Společnost FOMEI pořádá ve dnech 16. a 17. září v Hradci Králové každoroční setkání fotografů, filmařů a fotografických tiskařů FOMEITOP. Přijeďte se inspirovat, načerpat vědomosti a setkat se s lidmi z branže. Vstup na akci je zdarma.
Můžete se těšit na přednášky a rozhovory se známými osobnostmi. Mezi hlavní lákadla patří nejen novinky nejen od FOMEI, ale tradičně také od známých foto značek (Nikon, Sony, Canon apod.). Připraveny jsou pro vás zajímavé workshopy, abyste si mohli vše vyzkoušet v praxi. Ani letos nebude chybět bohatá akční nabídka, která bude přístupná pro všechny i online. Všichni účastníci veletrhu budou zařazeni do slosování o věcné ceny!
 

Hlavní tváře FOMEITOPu 2021:

  • Tvůrce obsahu Jirka Král, jenž vstoupil do nové životní etapy a prostřednictvím agentury Socialpark sdílí svoje know-how s výrobci a odbornou veřejností.
  • Fotograf Petr Hricko, který patří k nejzajímavějším zjevením na fotografické scéně posledních let. Charakterizují jej snové fotografie s modrým nádechem, levitujícími lidmi a předměty nebo mystické fotografie přírody a zvířat.
  • Retušér a fotograf Stanislav Petera známý svými do detailu promyšlenými scénami a skvělou prací v postprodukci.
  • Kameraman a režisér Jan Strach, který natočil již řadu videoklipů z různorodých odvětví hudební scény. Mezi nejznámější z nich patří Milion+, Monika Bagárová, Jan Bendig a další. Podílel se také na tvorbě kampaní pro Coca Colu, či Hop Arénu.

Hlavní program FOMEITOPu bude vysílán online po oba dny trvání akce na našem YouTube kanálu a Facebook stránce. V minulých letech byl výprodej skladu přístupný jen návštěvníkům akce, letos bude možné zboží zakoupit i online.
 

Novinky

Ateliérové vybavení: Letos se na FOMEITOPu opět můžete těšit na to nejmodernější, co současná světelná technika nabízí. Trendům dneška kralují LED RGB světla, která jsou mezi novinkami v naší nabídce hojně zastoupena. Těšit se můžete třeba na:
LED RGB 100D – plnobarevný panel pro svícení videa
LED RGB 18C – plnobarevné kruhové světlo pro video a MUAH
LED RGB 200F – plnobarevné světlo s Fresnelovou čočkou
LED MINI RGB 5 – plnobarevné světlo do každé kapsy se skvělou cenou
 
FOMEI PAPER: Zintenzivnění výroby fotopapírů a pláten pro inkoustové tiskárny a minilaby přineslo nejen nová média, ale i jejich nové třídění a komunikaci. Přijďte se na FOMEITOP pokochat čtyřmi vybroušenými řadami inkjet médií FOMEI: ART, PHOTO, CANVAS a SPECIAL. Na trh přichází novinka pro bezdrátový tisk na fototiskárnách DNP – WCM (Wireless Connect Module). Premiérově na FOMEITOPu 2021.
 
Dalekohledy: Ucelená nabídka špičkové optiky pro turistiku, ornitologii a myslivost. Představíme také digitalizaci obrazu s využitím pozorovacích dalekohledů s adaptéry pro chytré telefony nebo fotoaparáty. Vysoké optické rozlišení, kvalitní sklo a ochotný poradenský servis, to je optika FOMEI!
 
Během FOMEITOPu můžete ušetřit
Součástí každého FOMEITOPu je oblíbený prodej nového zboží za akční ceny, výprodej produktů, které už nebudou nadále v nabídce a bazar použitých produktů z prezentací a výstav. I letos si budete moct zakoupit akční produkty a výprodejové zboží přes FOMEI e‑shop. Většinu bazarových položek je nutné si před koupí prohlédnout, a proto  budou dostupné přímo na místě.
 

FOMEITOP očima ředitele divize FOTO

„Během dne probíhají odborné semináře, prezentace, rozhovory se zajímavými hosty. Z původně pouze prezentační akce se stalo „setkání lidí“, kteří si rozumí a zajímají se o fotografii.
 
Chceme, aby měl návštěvník výstavy na vše dost času. Během jednoho dne se může dozvědět informace, které se jinak těžko a složitě získávají. Vše je možné si prakticky vyzkoušet.
 
Není pro nás ale větší odměna, než když vidíme, že jsou lidé s produkty a službami FOMEI spokojení. To nám dává sílu pro další zlepšování naší práce.“ Miloš Žalman.
 

FOMEITOP plný prezentací, seminářů, workshopů a prohlídek

Čtvrteční i páteční program je nabitý. Nasbírejte zkušenosti od těch nejpovolanějších v oboru. Těšit se můžete na zajímavá setkání a témata v oblastech fotografování a fototisku. Společně s partnery FOMEI jsme připravili praktické workshopy v ateliéru i exteriéru. Každý den se navíc můžete těšit na stánky s novinkami značek Nikon, Canon, Sony a Hasselblad, společností Polagraph a Czech Photo, Centra uměleckých aktivit Hradec Králové a studia Tomorrow 55. Na tento rok jsme obnovili prohlídky výroby fotopapírů FOMEI a také unikátní sbírky historických fotoaparátů.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 9. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Café & Bistro V Pekárně

Café & Bistro V Pekárně

Hradec Králové, Královéhradecko
Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Hotel Nové Adalbertinum Hradec Králové

Hotel Nové Adalbertinum Hradec Králové

Hradec Králové, Královéhradecko