Úvod > Kalendář akcí > Fomeitop 2020
Fomeitop 2020
"> Fomeitop 2020
17.9.
18.9.
+ Přidat foto

Fomeitop 2020

Kdy 17. září 2020 9:00 - 18. září 2020 16:00 Festivaly
FOMEI pořádá každoroční setkání fotografů, filmařů a fotografických tiskařů FOMEITOP v Hradci Králové, letos ve dnech 17. a 18. září. Přijeďte se inspirovat, načerpat novinky a setkat se s lidmi z branže. Vstup na akci je zdarma.
Letošní rok je ve znamení digitalizace. I my jsme se rozhodli zpřístupnit hlavní program FOMEITOPu všem a připravili jsme online vysílání po oba dny trvání akce. Můžete se těšit na živé vysílání z hlavního pódia a doprovodný program. V minulých letech byl výprodej a bazar přístupný jen návštěvníkům akce, letos bude možné zboží zakoupit i online.

Čtvrteční i páteční program je nabitý. Nasbírejte zkušenosti od těch nejpovolanějších ve svém oboru. Těšit se můžete na zajímavá setkání a témata v oblastech fotografování, marketingu a fototisku. Společně s partnery FOMEI jsme připravili praktické workshopy v ateliéru. Každý den se navíc můžete těšit na stánky Nikon, Canon, Sony, Panasonic, Hasselblad, Tomorrow 55 či výstavu Jazz World Photo.

Novinky

Na trh uvádíme novou řadu rolovacích světel, která vyniká hlavně nízkou hmotností a flexibilní velikostí pro snadnou přepravu. Jedná se o LED ROLL RGB 100 DMX s bi-color režimem a 18 filmovými efekty a o tři nová Daylight LED ROLL světla s barevnou teplotou 5600K a příslušenstvím. Novinkou je i Teleprompter 14”, toto čtecí zařízení je pomocníkem pro snadný, plynulý a přirozený mluvený přednes při natáčení videí nebo podcastů.
 
Do nabídky minilabových médií jsme v roce 2020 přidali samolepicí fotopapír na etikety a v oblasti eventové fotografie nám přibyla kompaktní mobilní tiskárna DNP DP-QW410. Rozšířili jsme také portfolio archových a rolových médií o méně tradiční formáty, jak pro minilaby, tak i pro velkoformátové a stolní tiskárny. Novinky v řadě FomeiJet a FOMEI Collection obohatily naši nabídku fotopapírů pro tiskárny Canon, EPSON a HP. Pozadu nezůstává ani DNP, kde se objevila nová tisková média (metalická a samolepicí).
 
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

Minipivovar Rambousek v Hradci Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Hotel Nové Adalbertinum Hradec Králové

Hotel Nové Adalbertinum Hradec Králové

Hradec Králové, Královéhradecko
Kavárna pod Eliškou

Kavárna pod Eliškou

Hradec Králové, Královéhradecko