Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Flyboarding – Bolevecký rybník
Sportovní akce

Flyboarding – Bolevecký rybník

Adrenalinový zážitek, co vás vynese do výšin nad vodní hladinu. Tento úžasný vodní sport je novinkou, která má kořeny v Marseille ve Francii.
Adrenalinový zážitek, co vás vynese do výšin nad vodní hladinu. Tento úžasný vodní sport je novinkou, která má kořeny v Marseille ve Francii.

Obdivovali jste vždy život mořských živočichů, co si celý den skotačí nad vodní hladinou, a toužili jste objevit sport, při kterém vám bude proudit adrenalin celým tělem? Flyboarding předčí vaše očekávání a dostane vás do extáze.

Myšlenka vodních trysek, co vynesou jezdce nad vodní hladinu, se zrodila v hlavě Frankyho Zapaty a následně se rozšířila po internetu rychlostí světla mezi spousty obdivovatelů. Celý princip tohoto vodního sportu spočívá v cirkulaci vody ve spojení s vodním skútrem. Tlak vody 100 hektopascalů je schopný vynést jezdce do výšky až 9 metrů.

Jezdec je se skútrem propojen obrovskou hadicí. Pokud se jezdec naučí tlak vody ovládat, dokáže si celý let korigovat podle sebe. Může skákat, dělat salta a užívat si tento úžasný vodní sport na maximum.

Provozovatel

Flyboarding Plzeň

Bolevecký rybník
301 00 Plzeň 1
Tel.:
+420 777 277 275
Email:
flyboardingplzen@...
GPS:
49,771356 13,397410
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Plzeň a okolí
Tipy na výlet:
Plzeň 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 1 990 Kč

Poznámka:15 min.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Advent a Vánoce U Matoušů

Během adventu můžete obdivovat vánoční expozici v obytném stavení selského dvora U Matoušů v Plzni-Bolevci.
Plzeň, Plzeňský kraj

Adventní koncert orchestru Ambito

Přijďte nasát tu pravou vánoční atmosféru do kouzelného kostela Všech svatých na Roudné.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Rozsvícení vánočního stromu v Plzni na Lochotíně

Tradiční akce v parku U Bazénu v Plzni na Lochotíně. Přijďte se podívat na rozsvícení zdejšího smrku, který jsme oblékli do nového kabátu.
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Klání věků lV. aneb Volání budoucnosti

Klání věků je akce se 100% charitativním záměrem. Každý rok najdeme někoho, kdo nepřízní osudu prožil, či prožívá, zlé časy, a snažíme se mu pomoci. Celý výtěžek akce dotyčnému darujeme, aby mohl zlepšit svou situaci. Je nás hodně a nic nás nezastaví!
Plzeň 1, Plzeňský kraj

Bolevecké rybníky u Plzně

Bolevecké rybníky jsou nejvýznamnější rekreační oblastí města Plzně. Soustava rybníků byla založena již v 15. století a tvoří ji 12 rybníků dnes vesměs využívaných ke koupání a rybolovu.
Plzeň, Plzeňský kraj

Velký bolevecký rybník – nejoblíbenější místo ke koupání na Plzeňsku

Bolevecký rybník nebo též Bolevák je součástí historicky unikátní Bolevecké rybniční soustavy a je v této soustavě se svými cca 53 ha největší. Rybník byl vybudován v letech 1460-61, kdy byl v této soustavě postaven jako první v řadě, tudíž patří mezi nejstarší dochované rybníky v Plzeňském kraji.
Plzeň, Plzeňský kraj

Nordic Walking v Plzni – správná cesta ke zdraví

Pořádáme výukové dny severské chůze s holemi ,,Nordic Walking". Je vhodný pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, od zdatných sportovců až po rekonvalescenty.
Plzeň, Plzeňský kraj

Kostel sv. Jiří v Plzni – Doubravce

Kostel svatého Jiří v Plzni-Doubravce, je patrně nejstarším dochovaným kostelem na území dnešní Plzně. Leží na vyvýšenině na břehu u soutoku řek Berounky a Úslavy nedaleko zaniklé středověké obce Týnec.
Plzeň, Plzeňský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Řemeslný pivovar Raven v Plzni

Pivovar Raven začal vařit pivo v roce 2015. Pivovar přichází každý měsíc s novými styly a kombinacemi, které v ČR dosud nikdo neuvařil. Chmel na pivo pochází z celého světa – od Čech po Austrálii. Pivovar se nachází v plzeňském Bolevci u zastávky tramvaje Mozartova.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel U Pramenů – rodinná pohoda v Plzni

Hotel U Pramenů byl vybudován roku 2007 přestavbou původního rodinného sídla z roku 1870. Přestože se nachází v klidné části města, zaujme svojí snadnou dostupností historického centra Plzně. Našim hostům nabízíme profesionální ubytovací a gastronomické služby čtyřhvězdičkového hotelu.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel Irida v Plzni

Hotel Irida nabízí ubytování ve 20 prostorných a moderně zařízených pokojích, které vás překvapí příjemnou atmosférou a pohodlím. V hotelové restauraci se podávají také bezlepkové snídaně.
Plzeň, Plzeňský kraj

Hotel Panorama – romantika a relaxace v Plzni

Hotel nabízí možnost vidět srdce západních Čech – Plzeň – jak na dlani a strávit zde nezapomenutelné chvíle ve dvou. Hotel Panorama v Plzni nedaleko centra města nabízí v klidné lokalitě u parku s jezírkem 27 pokojů.
Plzeň 1, Plzeňský kraj