ÚvodKalendář akcíHudební a divadelní akceKvětinová expozice k 200. výročí Bedřicha Smetany
aqxbd6s5mojloq7gtu38.jpeg
Hudební a divadelní akce

Květinová expozice k 200. výročí Bedřicha Smetany

Přijďte na celostátní prodejní výstavu v Kroměříži! Nakupte zahradnické potřeby, užijte si květinovou expozici k 200. výročí Bedřicha Smetany, přehlídku zemědělských strojů a hudební vystoupení. Těšíme se na vás!
Zveme všechny zahradníky, zahrádkáře a milovníky květin na celostátní prodejní výstavu, která se uskuteční na Výstavišti v Kroměříži! Přijďte si nakoupit vše, co potřebujete pro svou zahradu či zahrádku. Na výstavě najdete široký sortiment rostlin, semen, nářadí, dekorací a dalších zahradnických potřeb od předních prodejců z celé České republiky. Výstava bude obohacena úchvatnou květinovou expozicí, která bude tvořena desetitisíci květin. Letošní téma florální expozice je věnováno oslavám 200. výročí narození významného českého skladatele Bedřicha Smetany. Nechte se unést krásou a vůní květin, které budou připomínat mistrovská díla tohoto velikána české hudby. Součástí prodejní výstavy bude také přehlídka zemědělských strojů, kde si můžete prohlédnout technologie a vybavení pro efektivní zemědělství. Navíc se můžete těšit na velké množství hudebních vystoupení, která obohatí atmosféru výstavy a poskytnou příjemný zážitek pro všechny návštěvníky. Kromě květinového aranžmá se mohou návštěvníci těšit na výstavu drobného zvířectva a okrasného ptactva. Pro malé zahradníky bude otevřen unikátní Dětský svět, který nabízí desítky venkovních i vnitřních zábavních atrakcí.

Provozovatel

Výstaviště Kroměříž a.s.

K Výstavišti 4069/8
767 01 Kroměříž
GPS:
49,284825 17,393243
 
 

Cena

Cena: 120 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Poznámka:Děti do 150 cm zdarma

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Burger Street Festival Kroměříž

Ve dnech 27. – 28. července se koná Burger Street Festival – největší český street food festival v Kroměříži na výstavišti! Užijte si skvělou atmosféru a především ty nejlepší burgery z celého Česka na jednom místě.
Kroměříž, Zlínský kraj

All American Fest Kroměříž

Přijďte si vychutnat Ameriku na Výstaviště Kroměříž! Na návštěvníky čeká v sobotu 27. a v neděli 28. července na Výstavišti vše, co si představí, když se řekne Amerika.
Kroměříž, Zlínský kraj

Aquatera Kroměříž

Chovatelská akce pro širokou veřejnost.
Kroměříž, Zlínský kraj

Aquatera Kroměříž

Chovatelská akce pro širokou veřejnost.
Kroměříž, Zlínský kraj

Floria Podzim 2024 v Kroměříži

Ojedinělá výstava nejen pro všechny zahradníky a zahrádkáře – Floria podzim.
Kroměříž, Zlínský kraj

Šperkařský festival a rukodělné trhy na Výstavišti Kroměříž

Návštěvníci se mohou těšit na unikátní prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, drahých kamenů a minerálů. K vidění budou např. překrásné svíčky, keramické výrobky, drátované zboží, výrobky ze dřeva a papíru, textilní a dřevěné hračky.
Kroměříž, Zlínský kraj

Výstava hub na Výstavišti Kroměříž

Rádi bychom vás srdečně pozvali na tradiční VÝSTAVU HUB, která představuje čerstvě utržené houby z našeho i okolních regionů. Tato fascinující událost je určena všem příznivcům mykologie a milovníkům přírody.
Kroměříž, Zlínský kraj

Polygon

Skupina Polygon! Hudební zábava jak se patří! V pátek 19. července vystoupí na Výstavišti Kroměříž nejlepší zábavová kapela široko daleko – Polygon. Letní večer plný desítek písní, které všichni známe. Tohle bude jednoznačně parádní akce!
Kroměříž, Zlínský kraj

Výstaviště Kroměříž

Výstaviště Kroměříž pořádá v průběhu roku výstavy a akce pro celé rodiny. Areál výstaviště se nachází na území bývalých Rybalkových kasáren v okrajové části Kroměříže.
Kroměříž, Zlínský kraj

Dětský svět Kroměříž

Unikátní zábavní park nabízí vyžití pro celou rodinu za jakéhokoli počasí. Zatímco děti si mohou hrát ve vnitřní nebo venkovní herně, pro ty starší je zde připraveno několik sportovišť od skateparku, přes tenisové kurty až po beachvolejbalové či streetballové hřiště.
Kroměříž, Zlínský kraj

Kryt pod Knihovnou Kroměřížska

Protiatomový kryt pod Knihovnou Kroměřížska ukrývá zachovalou telefonní ústřednu, agregát pro případ výpadku proudu a desítky dalších místností, z nichž je dvacet zpřístupněno veřejnosti.
Kroměříž, Zlínský kraj

Pravoslavný kostel svatého Cyrila a Metoděje v Kroměříži

Nedaleko centra města Kroměříže, na Slovanském náměstí, se nachází pravoslavný kostel svatého Cyrila a Metoděje ze 20. století. Nachází se zde také ostatky svaté Ludmily.
Kroměříž, Zlínský kraj

Poutní stezky Východní Moravy: I. etapa Kroměříž – Velehrad

Vydejte se na cestu spojující dvě nejvýznamnější poutní místa Moravy – Svatý Hostýn a Velehrad, poznejte dávnou historii naší země. Putování zahájíte v Kroměříži, městě památek UNESCO. Po sedmi dnech můžete putování zakončit na Velehradě, odkud bylo Slovanům před mnoha věky přineseno křesťanství.
Kroměříž, Zlínský kraj

Film Legends Museum Kroměříž

Film Legends Muzeum Kroměříž je novou atrakcí pro celou rodinu, která potěší každou věkovou skupinu.
Kroměříž, Zlínský kraj

Kostel sv. Jana Křtitele v Kroměříži

Barokní kostel sv. Jana Křtitele patří k nejkrásnějším památkám 18. století na Moravě. Kostel sv. Jana Křtitele byl postavený v místech maltézské komendy, kterou připomínají maltézské kříže na dvojvěží.
Kroměříž, Zlínský kraj

Expozice Karla Kryla v Kroměříži

Stálá expozice rodáka a písničkáře Karla Kryla se nachází v suterénu opraveného Starého pivovaru v Kroměříži. A není to jen tak ledajaké muzeum plné vitrínek a nezáživných faktů – čeká vás v něm doslova procházka Krylovými písničkami.
Kroměříž, Zlínský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Hvězda v Kroměříži

Hotel Hvězda v klidné okrajové jižní části města Kroměříže. Pokud vás pracovní povinnost nebo volné dny zastihly v krásném historickém městě Kroměříž a máte v úmyslu zde přenocovat, rádi vám nabízíme možnost ubytování v našem hotelu.
Kroměříž, Zlínský kraj

Pražírna Kávy Kroměříž

Přijďte ochutnat netradiční kávy z celého světa. Připravíme vám i luxusní cibetkovou kávu Kopi Luwak nebo kávu Hawai Kona.
Kroměříž, Zlínský kraj

Penzion U Kubesa

Penzion v nádherné budově ze 17. století stojí přímo v historickém centru města Kroměříž.
Kroměříž, Zlínský kraj

Hotel a restaurant Octárna

Celý komplex bývalého františkánského kláštera ze 17. století zahrnuje kapli sv. Kříže, restauraci a konferenční sál. Je to uzavřený ostrov klidu a pohody, velmi stylový a citlivě rekonstruovaný. Oáza klidu v srdci Kroměříže!
Kroměříž, Zlínský kraj

Restaurace Radniční sklípek Kroměříž

Rodinná restaurace v samotném centru města Kroměříže nabízí tradiční a regionální kuchyně v moderním pojetí. Můžete zde ochutnat piva z malých pivovarů nebo víno od malovinaře z Velkých Bílovic. Osobní přístup a péče o hosty samotnými majiteli je samozřejmostí.
Kroměříž, Zlínský kraj

Hotel a hostel U Zlatého kohouta

Hotel se nachází na hlavním náměstí Kroměříže, města historických památek, umění a kultury, často nazývaného "Hanácké Athény". Centrum je návštěvníky vyhledáváno zejména pro bohatství památek.
Kroměříž, Zlínský kraj

Hotel La Fresca

Hotelové služby se datují již od roku 1848, kdy byl v domě ubytován K. H. Borovský, v době konání říšského sněmu na zámku. Na jeho pobyt upozorňuje reliéfní busta umístěná na čelní fasádě domu.
Kroměříž, Zlínský kraj

Čokoládovna Yesterka v Kroměříži

Čokoládovna Yesterka vyrábí čokoládové pralinky ručně a za pomoci prvotřídních tempírek v Kroměříži od roku 2015. Používá se zde pouze prvotřídní belgická čokoláda Callebaut, která je vyrobena jen z nejlepších kakaových bobů.
Kroměříž, Zlínský kraj