Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Florbalové derby Bohemians vs. Sparta
Florbalové derby Bohemians vs. Sparta
Sportovní akce

Florbalové derby Bohemians vs. Sparta

Klokany čeká další těžká zkouška a to v utkání proti Spartě, kde změří své síly v boji o průběžné 4. místo.
Důležitý den pro naše muže se pomalu, ale jistě blíží. Po dvou utkáních se muži Bohemky přesunou do role domácích v UNYP ARENĚ.  Derby se Spartou odehrajeme v neděli 4.12.2022 od 18:00. Tímto jste všichni srdečně zváni na tento zápas a doufáme, že dorazíte v co největším počtu na podporu našich klokanů. 

Sparta se nachází aktuálně na průběžném 5. místě. V letošním ročníku okusila Sparta zatím čtyři porážky.
Bohemians se nachází na průběžném 4. místě po 7 výhrách a dvou porážkách. První porážku klokani utržili s výběrem vítkovických hráčů poměrem 5:8, druhou prohru udělil klokanům Tatran, se kterým naši hráči padli poměrem 5:11. 

Nejlepším hráčem Sparty je Jiří Curney s 21 kanadskými body, 14 branek a 7 asistencí. Druhým v pořadí je Mikuláš Krbec se 17 kanadskými body, 4 branky a 13 asistencí. Elitní trojici uzavírá Robert Košir s 13 kanadskými body, 10 branek a 3 asistence. Brankářskou jedničkou je Martin Beneš, který má úspěšnost zákroků 75,21%. Na záda mu dýchá teprve 17letý Viktor Hejna s úspěšností zákroků 72,73%. 

Nejlepším hráčem za Bohemians je Filip Forman s 22 kanadskými body, 7 branek a 15 asistencí. Druhé místo patří Jakubovi Buršíkovi s 18 kanadskými body, 12 branek a 6 asistencí. Elitní trojici uzavírá Jan Malič se 17 kanadskými body, 7 branek a 10 asistencí. Lepšími statistikami se může pochlubit teprve 20letý Jakub Zavřel s úspěšností zákroků 72,93%. Tomáš Hyršl pak drží úspěšnost zákroků na 66,28%.

,,Toto derby již tradičně přinese střetnutí odvěkých rivalů. Zápas bude veden ve velmi vysokém tempu, emoce budou lítat vzduchem, brankami se nebude šetřit. Přijďte nás podpořit a ukázat Spartě, že toto derby nevyhrají a převálcovat je jak na hřišti tak i v hledišti. Rozhodně jim máme co vracet," vzkazuje Filip Forman fanouškům.

Poslední vzájemné střetnutí dopadlo lépe pro Spartu. Bylo to konkrétně 12.3.2022, kdy nás Sparta vyřadila z boje o mistrovský titul. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde měla Sparta větší štěstí a postoupila do semifinále po celkové výhře 4:2 na zápasy. Utkání bylo plné emocí, tvrdých soubojů a krásných gólů, prostě správná podívaná pro všechny fanoušky. Nyní nastal ten čas, abychom to Spartě vrátili a nelítostně ji rozdrtili. Určitě byste neměli chybět na tomto utkání a podpořit nás na cestě za výhrou.

Zároveň bychom rádi poděkovali našim fanouškům, kteří hojně navštěvují zápasy. Můžete se těšit na divácké soutěže, taktéž dorazí i maskot klokan. Po zápase bude tradiční děkovačka a autogramiáda, fotky si budete moci vyzvednout na pokladně u vstupu do haly.

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Kovanecká 27
Stretava 120
192 00 Praha
Tel.:
+420 774 444 298
Email:
matuskovaromi@gma...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,108425 14,486963
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 80 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Monkey´s Gym pořádá diskotéku s opičkou Lolou

Nedělní odpoledne plné zábavy, pohybu a dovádění – to čeká na děti 26. února v profesionálních dětských tělocvičnách Monkey´s Gym v pražské Galerii Harfa a OC Šestka.
Praha 9, Praha

Queen Relived by Queenie

Vystoupení nazvané Queen Relived představí 18. května 2023 od 20:00 hod. v O2 aréně největší hity i méně známé písně doprovázené impozantní světelnou a multimediální show. O2 arena se tak znovu dočká největší LCD obrazovky, jaká byla v této hale kdy použita, a mnoho dalšího!
Praha, Praha

Justin Bieber – O2 Arena Praha

Justin Bieber dnes oznámil nová data svého očekávaného turné Justice World Tour, včetně 12. března 2023, kdy zavítá do O2 areny v Praze.
Praha 9, Praha

Comic-Con 2023 v pražském O₂ universu

Comic-Con Prague aneb svět splněných snů fanoušků sci-fi, fantasy a hororu se blíží! Čtvrtý ročník festivalu popkultury Comic-Con Prague proběhne v termínu od 14. do 16. dubna 2023 v pražském O₂ universu. První oznámená jména hvězdných hostů jsou světoznámí herci Danny Glover a Brian Cox.
Praha 9, Praha

Aktivity v okolí

Hammer Strength Fitness v Praze 9

Nebojte se přijít – náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Naše moderní fitness tvoří unikátní posilovací stroje značky Hammer Strength a Life fitness, které využívají ergonomické výhody sbíhavých a rozbíhavých pohybů.
Praha 9, Praha

Divadlo Gong ve Vysočanech

Divadlo Gong nabízí návštěvníkům nejen představení divadelních souborů z Prahy a okolí, ale i hudební vystoupení různých žánrů včetně pravidelných jazzových večerů.
Praha 9, Praha

Divadlo Aha!

Divadlo Aha! je profesionálním divadlem, které se zabývá výhradně tvorbou pro děti a mládež. Divadlo má svou stálou scénu v Divadle GONG v Praze 9-Vysočanech, kde též uvádí valnou většinu svých představení.
Praha 9, Praha

Free Cinema

Free Cinema je vzdělávací a talentovou platformou vytvořenou v roce 2012 filmaři, pedagogy a studenty filmových oborů.
Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Carol

Hotel Carol je skutečnou oázou klidu, ve které si můžete užívat zasloužený odpočinek po prohlídce Prahy nebo po náročném obchodním jednání.
Praha, Praha

Vinice Máchalka ve Vysočanech

Na území mezi pražskými částmi Vysočany a Prosek jsou vinice doloženy již na počátku 12. století, v lokalitě zvané „Pod Prosíkem“. Dnešní jméno vinice získala po svém posledním majiteli, Josefu Máchalovi.
Praha 9, Praha

Stages Hotel Prague

Lifestylový Stages Hotel Prague nabízí ubytování v moderním designovém hotelu v těsném sousedství O2 areny. Hostům je k dispozici 300 pokojů.
Praha 9, Praha

Restaurant Bohemia v hotelu Step

Hotelový komplex s rozsáhlým kongresovým, sportovním a wellness zázemím. Hotel nabízí moderní pokoje a apartmány, které jsou klimatizované. Hosté oceňují výběr restaurací s tradiční českou i mezinárodní kuchyní.
Praha 9, Praha