Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Florbalová Livesport Superliga
Florbalová Livesport Superliga
Sportovní akce

Florbalová Livesport Superliga

Už v pondělí 10.10.2022 nás čeká velká televizní bitva v domácím prostředí, kam celý klub vyrazí podpořit náš superligový tým klokanů.
6. kolo Livesport Superligy vyvrcholí zápasem Bohemians a Vítkovic, který bude přenášen v přímém přenosu na ČT Sport od 17:00. Na Unyp Arenu se navíc chystají všechny naše mládežnické týmy a poženou náš superligovým tým za dalším vítězstvím.

Zápas bude navíc okořeněn tím, že ani jeden z týmů v dosavadním průběhu Livesport Superligy nepoznal hořkost porážky. Oba celky se navíc prezentují útočnou hrou, takže nebude nouze o atraktivní florbal.

Po loňské sezóně mají Vítkovice klokanům co vracet. Doma zelenobílí zvítězili 7:4 a z ostravské Dubiny pak odvezli další 3 body za vítězství 7:4.

K utkání navíc chystáme bohatý doprovodný program a budeme rádi, pokud dorazíte a pomůžete nám vytvořit tu správnou atmosféru. Vstupenky můžete zakoupit už nyní v předprodeji v síti Ticketportal.
 

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Korunní 92
101 00 Praha 10
Tel.:
+420 774 444 298
Email:
romana.matuskova@...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,075289 14,453591
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
Tipy na výlet:
Praha 10 a okolí
 

Vstupné

Cena: 100 Kč

Snížená cena: 60 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Otevřená Kolbenova vila – interaktivní prohlídka s komiksem a únikovkou

Zážitková jubilejní výstava u příležitosti 160 let od narození přiblíží fascinující příběh Emila Kolbena. Poprvé se otevírá příležitost navštívit jeho „červenou vilu” v Praze na Vinohradech a seznámit se formou oživlého komiksu s prvky únikové hry s významným českým inovátorem a podnikatelem.
Praha 10, Praha

Komentovaná prohlídka Husova sboru v pražských Vinohradech

Nedaleko nádherného kostela od architekta Plečnika, s kterým jsme se seznámili při první vycházce cyklu za sakrální architekturou, byla postavena další moderní církevní stavba. Jejím autorem je neméně proslulý architekt Pavel Janák.
Praha 10, Praha

Kurz čínské medicíny

V každém ročním období jsme náchylní k různým fyzickým a psychickým nerovnováhám. Každé roční období má svůj vlastní rytmus, který bychom měli respektovat, abychom zůstali zdraví. Tradiční čínská medicína nám poskytuje vysvětlení, se kterým vás v průběhu tohoto kurzu seznámím.
Praha 3, Praha

Kluziště pod Žižkovskou věží

Bruslařská zimní sezóna je tady! Přijďte si zabruslit přímo pod Žižkovskou věž – Ice Park Tower Park Praha je připraven! Tradičně nechybí ani dobroty z přilehlého Miminoo a tak se znovu můžete těšit na tradiční a lahodné horké nápoje.
Praha 3, Praha

Aktivity v okolí

Bombardování Prahy – úniková hra

Vstupte do historie a zažijte bombardování Prahy 14. února 1945 v reálném historickém protileteckém krytu. Setkejte se s dobovým hrdinou, který Vás přenese v čase do konce 2. světové války do míst, která skutečně z neznámých důvodů bombardovalo 62 amerických letadel B-17.
Praha 3, Praha

Výtvarné a kreativní kurzy pro děti a dospělé

Dílna K16 je mutlifunkční prostor s galerií a obchodem, který pořádá pravidelné kreativní kurzy pro děti a dospělé.
Praha 3, Praha

Kotěrova vila na Vinohradech

Rodinná vila slavného českého architekta Jana Kotěry vznikla podle jeho vlastního návrhu. V horním patře nechyběl Kotěrův ateliér a škola architektury.
Praha 10, Praha

Kolbenova vila na Vinohradech

V Hradešínské ulici na pražských Vinohradech stojí dnes Kolbenova, dříve tzv. Červená vila. Za první republiky patřila světoznámému českému průmyslníkovi, vědci a průkopníku elektrifikace Emilu Kolbenovi a jeho rodině.
Praha 10, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Bistro Spižírna 1902 na Vinohradech

Bistro Spižírna 1902 nabízí buchty a koláče z vlastní pekárny, bohaté snídaně, večerní jednohubky, polévky a spoustu dalších domácích jídel. K tomu dobrou kávu, domácí limonády a pivo z minipivovarů.
Praha 10, Praha

Pivotéka Pivní Mozaika v Praze

Pivotéka nabízející více jak 400 druhů piva z celého světa, největší eshop s pivem v ČR. Nabízí možnost řízené degustace piv, výběru vhodného dárku pro vaše blízké a rozšíření pivních obzorů.
Praha 10, Praha

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala.
Praha 2, Praha

Vinohradský pivovar

Pivovar byl založen už v roce 1893, kdy Královské Vinohrady nepatřily k Praze a byly jedním z největších českých měst. Vařila se tu klasická česká piva, včetně Velkopražské 12 a černého ležáku.
Praha, Praha