Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Florbalová extraliga: FbŠ Bohemians vs. Sparta Praha
Sportovní akce

Florbalová extraliga: FbŠ Bohemians vs. Sparta Praha

Fanoušci kvalitního florbalu se mají opět na co těšit. V neděli večer vyzvou extraligoví florbalisté FbŠ Bohemians tým pražské Sparty, který v letošním ročníku doposud neztratil jediný bod.

V minulém kole muži Bohemians prohráli v Pardubicích na nájezdy, což je rozhodně zklamáním, jelikož svěřenci trenéra Michala Jedličky pomýšleli na zisk 3 bodů. Situace před derby tak nabírá na obrátkách. Klokani potřebují bodovat a proti nim stojí tým Sparty, který letos ještě neprohrál.

Začátek soutěže je za námi a z odehraných utkání už pomalu začíná krystalizovat 8 týmů, které si zahrají play-off. Klokani se sice drží v osmičce, ale určitě pomýšlejí výš. To florbalisté pražské Sparty odstartovali báječně a zvítězili ve všech třech úvodních utkáních. V derby se však mažou papírové předpoklady, a tak není divu, že si klokani na Spartu věří.

V zelenobílém dresu se pomalu začínají probouzet střelci z minulé sezóny a bude jistě zajímavé sledovat, zda například Martin Šimek naváže na svůj hattrick z minulého utkání proti Pardubicím. Překvapením jsou i výkony Martina Kisugiteho, který je sice obránce, ale současně vévodí individuálním statistikám svého týmu. Ve čtyřech utkáních dokázal vstřelit 5 branek a na 4 přihrát, což je na obránce obdivuhodná bilance.

Sparta Praha zatím předvádí velmi sebevědomý a bojovný florbal. Doma porazila Ostravu i Pardubice. Venku pak zvítězila na hřišti houževnatých Bulldogs Brno. Tým sice není plný florbalových hvězd, ale to sparťanům nevadí. Týmovým herním projevem zatím dokážou směle konkurovat extraligové špičce a klokani se budou muset hodně vytáhnout, aby Spartu doma porazili.

Jedno je však jisté, oba týmy se mohou opřít o své fanoušky. O pořádnou atmosféru, která je pro derby základem jistě nebude nouze.

Zápasy v AutoCont extralize proběhne 19. 10. 2014 ve sportovní hale Děkanka.
Nedělní program – 19.10.2014: Od 18:00 – FbŠ Bohemians vs. AC Sparta Praha – AutoCont extraliga

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Děkanská Vinice I. 987/5
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 774 168 745
Email:
sekretar@fbsbohem...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,054842 14,431642
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

Snížená cena: 30 Kč

 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Tradiční prodejní výstava hmyzu v Praze

Tradiční prodejní výstava zejména preparátů brouků a motýlů hned vedle pražského OC Arkády.
Praha 4, Praha

Galavečer Orchestru Karla Vlacha a hostů

Užijte si pěvecké hvězdy i slavné hity! Evropská big-bangová legenda doprovodí T. Maškovou, V. N. Bártu nebo O. Rumla. Chybět nebudou československé hity, ani hudba světových velikánů. Přijďte si poslechnou melodie, které nestárnou, v jedinečném hudebním podání!
Praha 4, Praha

My Leonard Cohen – Kongresové centrum Praha

Kanadský hudebník Leonard Cohen naposledy navštívil Prahu v roce 2013. Letos, přesně deset let od jeho fenomenálního úspěchu, se do Česka vrací jeho písně v podání show My Leonard Cohen. Zpěvák a klavírista Stewart D’Arrietta, který vzdává poctu bluesové ikoně, vystoupí u nás vůbec poprvé.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Kreativatelier

Kreativní workshopy na různá tvořivá témata a práce s pestrým výběrem materiálů. To vše v inspirativním zázemí atelieru v blízkosti metra Pražského povstání v Praze.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café Na půl cesty na Pankráci

Kavárna „Na půl cesty“ je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Libeřské lahůdky – ochutnejte nejen vynikající chlebíčky

Vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí. Pouze takové lahůdky si zakoupíte v síti prodejen Libeřské lahůdky, kde si můžete vybrat z mnoha druhů chlebíčků, baget, toastů, tortil, smažených lahůdek, koláčů a sladkého pečiva.
Praha 4, Praha