Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > FbŠ Bohemians vyzve Otrokovice
FbŠ Bohemians vyzve Otrokovice
Sportovní akce

FbŠ Bohemians vyzve Otrokovice

Superligový tým FbŠ Bohemians má na programu v neděli večer domácí utkání proti otrokovickým panterům. Na Děkance tak bude opět k vidění nejvyšší česká soutěž ve florbale, navíc ve spojení s projektem Měsíc v růžové.
Superligový tým FbŠ Bohemians má na programu v neděli večer domácí utkání proti otrokovickým panterům. Na Děkance tak bude opět k vidění nejvyšší česká soutěž ve florbale.

V rámci 7. kola na sebe narazí dva velcí rivalové bojující o play-off. Klokanům se povedl poslední zápas proti Mladé Boleslavi, kterou přehráli v prodloužení 6:5 a na tento výkon budou chtít rozhodně navázat i tentokrát.

V cestě za 3 body stojí Otrokovice, které v letošní sezóně ukázaly, že umí potrápit nejednoho soupeře. O body obraly Spartu a Brno a velkou část utkání držely krok i s Mladou Boleslaví. Za Panthers navíc nastupuje útočník Marek Zapletal, který ještě nedávno oblékal zelenobílý dres.

Klokani chtějí letos poprvé proniknout do semifinále, a tak si nemohou doma dovolit ztrácet body. S Otrokovicemi tak budou muset zahrát na 100%. Spoléhat budou zejména na Martina Kisugiteho, který je jejich bodovým lídrem a ve 4 utkáních nasbíral 9 bodů (3+6).

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Děkanská vinice I. 987/5
104 00 Praha 4
Tel.:
+420 775 168 745
Email:
jakub.doubrava@fb...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,054867 14,431721
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Křest knihy Temperamentní optimista americký bezsrstý teriér

Adventní setkání milovníků psích naháčů k příležitosti vydání knihy se uskuteční na náměstí Kinských v Praze a to v rostorách psí kavárny Haf park, v neděli 11.prosince od 16: 00.
Praha 4, Praha

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Kreativatelier

Kreativní workshopy na různá tvořivá témata a práce s pestrým výběrem materiálů. To vše v inspirativním zázemí atelieru v blízkosti metra Pražského povstání v Praze.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café Na půl cesty na Pankráci

Kavárna „Na půl cesty“ je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Libeřské lahůdky – ochutnejte nejen vynikající chlebíčky

Vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí. Pouze takové lahůdky si zakoupíte v síti prodejen Libeřské lahůdky, kde si můžete vybrat z mnoha druhů chlebíčků, baget, toastů, tortil, smažených lahůdek, koláčů a sladkého pečiva.
Praha 4, Praha