Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Zápas Bohemians vs. Ostrava
Zápas Bohemians vs. Ostrava
Sportovní akce

Zápas Bohemians vs. Ostrava

Superligový tým FbŠ Bohemians má na programu ve čtvrtek odpoledne další domácí utkání. Tentokrát na své palubovce přivítají zelenobílí hráči soupeře z Ostravy a k vidění bude bitva o velmi důležité body.
V rámci 11. kola na sebe narazí týmy, které aktuálně bojují o play-off. A konkrétně klokani mají co napravovat. V posledním utkání totiž předvedli matný výkon a prohráli 5:6 po prodloužení s Libercem.

Aktuálně tak okupují 7. příčku a o bod méně je za nimi právě ostravský celek. Ten v posledním zápase utržil debakl na Chodově 14:1, a pro další výprask si jistě do Prahy nepojede. O to hůř, že se na klokany ze spodních příček tlačí další soupeři, kteří by také rádi nakoukli do play-off. Na druhou stranu již z minulosti víme, že podobný tlak našim hráčům vyhovuje. Pokud podají 100% výkon, nemají se čeho bát.

Klokani ovšem v letošní sezóně bojují s celkem velkou marodkou, a ani tentokrát nebudou v kompletní sestavě. Spoléhat ale budou na branky Jakuba Šárky, který od začátku sezóny Bohemians střelecky táhne.

Před zápasem mužů bude k vidění zápas žen Bohemians proti Vinohradům. Ženy aktuálně útočí na třetí příčku v extraligové tabulce, kterou okupuje Chodov a jistě nebudou chtít zaváhat.

Provozovatel

FbŠ Bohemians

Děkanská vinice I. 987/5
104 00 Praha
Tel.:
+420 775 168 745
Email:
marketing@fbsbohe...
WWW:
www.fbsbohemians.cz
GPS:
50,054867 14,431721
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Cena: 50 Kč

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Zimní bruslení Arkády Pankrác

Zimní bruslení je v módě! Před OC Arkády Pankrác je otevřeno venkovní ledové kluziště. Bruslí se denně i o víkendech od 9-21 hodin a za každého počasí.
Praha 4, Praha

Adventní koncert v Betlémské kapli pro děti s handicapem

Přijděte oslavit začátek adventu s Nadací Jedličkova ústavu na adventní koncert, který se bude konat ve čtvrtek 1. prosince od 19 hodin v Betlémské kapli v Praze.
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Kreativatelier

Kreativní workshopy na různá tvořivá témata a práce s pestrým výběrem materiálů. To vše v inspirativním zázemí atelieru v blízkosti metra Pražského povstání v Praze.
Praha 4, Praha

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kroužky a workshopy Pecka v pražském Podolí

Kroužky a workshopy pro děti, ale také pro seniory, maminky i tatínky. Volnočasová škola Pecka si klade za cíl zpřístupnit široký okruh znalostí především dětem, ale i všem ostatním, kteří touží naučit se něco nového.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Café Na půl cesty na Pankráci

Kavárna „Na půl cesty“ je první tréninkovou kavárnou sdružení Green Doors a nachází se v v Centrálním parku Pankrác.
Praha 4, Praha

Aureole – nebeský gurmánský zážitek

Vystoupejte do 109metrové výšky, do nejvýše položené restaurace v Praze, kde vás okouzlí kulinářské umění stejně jako magická atmosféra. Aureole se nachází v 27. patře mrakodrapu City Tower na Pankráci, nabízí unikátní design v kombinaci s kulinářským uměním a velkolepým výhledem na panorama Prahy.
Praha 4, Praha

Libeřské lahůdky – ochutnejte nejen vynikající chlebíčky

Vždy čerstvé a voňavé – prostě k nakousnutí. Pouze takové lahůdky si zakoupíte v síti prodejen Libeřské lahůdky, kde si můžete vybrat z mnoha druhů chlebíčků, baget, toastů, tortil, smažených lahůdek, koláčů a sladkého pečiva.
Praha 4, Praha