Úvod > Kalendář akcí > Lidová řemesla a trhy > FlerJarmark na Lukách
Lidová řemesla a trhy

FlerJarmark na Lukách

Jste-li příznivcem a obdivovatelem originální tvorby, chcete-li origoš módu, doplňky a to vše za velmi příjemné ceny, výborné občerstvení a přátelskou atmosféru, pak neváhejte a přijďte se podívat, inspirovat, nakoupit, udělat si krásný den.

17. 5. 2014 opět srdečně zveme na Flerjarmark na Lukách, který se bude tradičně konat v prostorách křesťanského centra Třináctka od 9.00 do 17.00 hodin. Třináctka sídlí v obchodním centru na Lukách (vchod z boku nad „pekárnou“ a „Autodíly“) v bezprostřední blízkosti stanice metra B-Luka, Praha 5.

Na jarmarku si můžete zakoupit originální oděvy, šperky, módní a bytové doplňky, keramiku, hračky…přímo od tvůrců z kreativního světa Fler.cz. Pro děti i dospělé jsou připraveny výtvarné workshopy.

Sledujte naše webové stránky a FB. Velmi se na vás těšíme! O výborné občerstvení se jako vždy postará sociální podnik mléčný bar Bílá vrána! Vstup je zdarma.

Provozovatel

FlerJarmark na Lukách

Mukařovského 1986
155 00 Praha 13
Tel.:
+420 724 302 374
Email:
Hrubasci@quick.cz
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,045082 14,321112
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 13 a okolí
 

Vstupné

Cena: zdarma

 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Aqua aerobik v Juklíku

Cvičení ve vodě je znovu čím dál oblíbenější. Nejen, že se s ním dostanete rychle do kondice, protože je náročnější než cvičení na suchu, ale navíc se jím nepřetěžují klouby a posiluje kardiovaskulární systém.
Praha 5, Praha

Bruslení na školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách

Veřejné bruslení na Školním zimním stadionu Bronzová na Lužinách (ulice U Jezera, kousíček od stanice metra Luka) je všední dny od 14.30 do 19.00 a o víkendech a svátcích od 9.00 do 19.00.
Praha 5, Praha

Nosící miniveletrh

Miniveletrh je akce pro všechny rodiče a budoucí rodiče, kteří chtějí nosit své děti.
Praha, Praha

Dokonalá svatba

Divadelní komedie podle Robina Hawdona.
Praha-Řeporyje, Praha

Aktivity v okolí

Cvičení bojového umění Aikido

Cvičíme japonské bojové umění Aikido, ve kterém spojujeme praktickou sebeobranu, tradici a bojové umění, spolu s mentálním a spirituálním rozvojem.
Praha 13, Praha

Aplikace OutdoorTrip

Český startup OutdoorTrip prodává outdoorové aktivity po celém světě.
Praha 5, Praha

Vodácká půjčovna Rikosport v Praze

Užijte si dovolenou s Rikosportem. Vodácká půjčovna z Prahy půjčuje lodě na Berounku, Sázavu,Otavu či Jizeru. Vyberte si některou z krásných českých řek a užijte si volný čas s přáteli či rodinou v přírodě.
Praha 13, Praha

Cvičení a jóga pro děti ve 4gym Praha

Cvičení pro děti 2 až 8 let zaměřené na všestranný rozvoj pohybových dovedností formou her a jógových hrátek
Praha 13, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Gao Den – moderní vietnamská gastronomie

V Gao Denu se vaří moderní vietnamská kuchyně. Zdejší kuchaři dbají na autentickou chuť, používají čerstvé suroviny a nebojí se inovovat.
Praha 5, Praha

Kastrol

Milujete českou? Pak milujete Kastrol! Tam je pod pokličkou vždy nějaká dobrota. Kančí se šípkovou, půlka kachničky, steak ze zvěřiny a na konec povidlové taštičky s cukrem, ořechy, máslem a šlehanou smetanou.
Praha 5, Praha

Robotická restaurace Cyberdog Davida Černého v Nových Butovicích

Vše si objednáte pomocí tabletu. Víno vám nalije robotická ruka. Objednávku doručí speciální distribuční systém. Nově si tu můžete popovídat s osobní asistentkou od Amazonu. Alexa je k dispozici návštěvníkům horního parta Cyberdog.
Praha 13, Praha

Staňkův rukodělný pivovárek Třebonice

Staňkův rukodělný pivovárek, který se vměstnal do prostor čtyřikrát čtyři metry v garáži a části kuchyně, byl založen v březnu 2010 a naleznete ho v Praze – Třebonicích.
Praha, Praha