!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Letní herecká škola - Divadelní tábor 2020
Herecký tábor
"> Herecký tábor "> Letní herecká škola "> "> LHŠ -International
5.7.
15.8.
+ Přidat foto

Letní herecká škola - Divadelní tábor 2020

Kdy 5. červenec 2020 10:00 - 15. srpen 2020 17:00 Akce pro děti
Letos nás čeká již 28. ročník. Účastníci se zde učí herectví, zpěv, tanec a také práci s mikrofonem, před kamerou, dabing, zvuk, světla, režii, kameru, videostřih, projekci, produkci, jevištní výtvarnictví, kostýmy, masky. Výuku vedou profesionálové jednotlivých oborů. Děti produkují vlastní pořady
Letní herecká škola má tradici už 26 let.

LHŠ probíhá v krásném objektu  na okraji jihočeského města Tábor. Děti jsou ubytované ve 3 - 4 lůžkových pokojích s vlastní sprchou a WC. Na všech pokojích je WIFI. Máme velký divadelní sál, venkovní podium, kostymérnu, maskérnu, nahrávací studio, zkušebny, tělocvičnu, posilovnu, prostornou jídelnu a ošetřovnu. V areálu jsou také 4 hřiště, zahrada, atrium a bazén. O pestrou stravu se stará skvělý tým kuchařů.
Celý popis
Naposledy změněno: 17. 2. 2020