Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Filipínské duchovní léčení a energetické čištění
Filipínské duchovní léčení a energetické čištění
Festivaly

Filipínské duchovní léčení a energetické čištění

Reverendka Estela Palaris Orbito pochází z rodiny filipínských léčitelů. Její praxe trvá již 28 let. Od roku 2012 pravidelně působí v Praze a v dalších městech v Česku a na Slovensku.
Estela říká: „Už můj pradědeček a prababička byli léčitelé, stejně jako dědečci a rodiče. Ti po narození zjistili, že i já mám stejný dar jako oni. Léčivé energie jsem nabírala postupně. Obdivovala jsem práci svých prarodičů, chtěla jsem být jako oni. Přicházelo to jako intuice – moje touhy být léčitelkou se projevovaly už od útlého dětství. Modlila jsem se, meditovala. Každý den jsem se na svou touhu soustředila a přitahovala k sobě léčivé energie. Při léčení používám pouze svoje ruce, které přikládám na obtíže. Dále pak vatové tamponky, vodu a kokosový olej. S jejich pomocí odstraňuji negativní energie z čaker. Pracuji jedině s energií, nikdy nepoužívám žádné ostré nástroje.“

S Estelou Palaris Orbito se můžete setkat na výstavě Ezotera v Praze v neděli 18.9.2016. Objednání a rezervace je možná

Provozovatel

Hala TJ Pankrác

Lomnického 1
140 00 Praha 4
Tel.:
+420 608 377 573
Email:
festiv@ezotera.cz
GPS:
50,057192 14,431645
 
Region:
Praha
Město:
Praha 4
Tipy na výlet:
Praha 4 a okolí
 

Vstupné

Cena: 150 Kč

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Betlémy 2022 – kostel sv. Pankráce

Chlév a některé figury vznikaly zhruba od roku 1900. Později byl betlém doplněn o nové prvky z jiných, již neúplných betlémů.
Praha 4, Praha

Křest knihy Temperamentní optimista americký bezsrstý teriér

Adventní setkání milovníků psích naháčů k příležitosti vydání knihy se uskuteční na náměstí Kinských v Praze a to v rostorách psí kavárny Haf park, v neděli 11.prosince od 16: 00.
Praha 4, Praha

Tajemství lidského těla

Tajemství lidského těla je ideální aktivitou pro všechny zvídavé děti od 7 let, které své rodiče běžně trápí otázkami typu „Proč je krev červená?“ nebo „Jak funguje mozek?“. Kurz má 4 lekce za pololetí a každá se věnuje jiné části těla formou pokusů a praktických aktivit.
Praha 4, Praha

Fyzika pro každého

Zajímá vaše dítě, jak funguje svět kolem nás a rádo zkouší něco nového? Fyzika pro každého je výběr nejoblíbenějších pokusů a aktivit z různých oblastí fyziky. Aktivita je určená pro děti se zájmem o fyziku jako celek. Individuální program pro 3-6 dětí
Praha 4, Praha

Aktivity v okolí

Badminton na Bublině

Sportovní přetlaková hala Bublina Arena disponuje florbalovým hřištěm o rozměrech 40x20m a čtyřmi badmintonovými kurty.
Praha 4, Praha

Kostel sv. Pankráce se zvonicí v Praze

Jednou z nejstarších nemovitých kulturních památek Městské části Praha 4 je raně barokní kostel sv. Pankráce stojící v místě menšího parku, bývalého hřbitova, zrušeného v roce 1866, při ulici Na Pankráci.
Praha 4, Praha

Fit Kemp v Praze 4 – Nuslích

Zábavné cvičení pod vedením wellnes koučů ve Fit Kempu v pražských Nuslích pro osoby všech fyzických výkonností i věku.
Praha, Praha

Krav Maga Global – kurzy sebeobrany

Krav Maga Global ČR je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor.
Praha 4, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Vyšehradská restaurace Kandelábr

Nemáte chuť na trochu české klasiky? Restaurant Kandelábr na pražském Vyšehradě ji přináší v moderním pojetí a s vytříbeným stylem.
Praha 4, Praha

Holiday Inn Prague

Čtyřhvězdičkový hotel Holiday Inn Prague se nachází v klidné lokalitě Vyšehradu přímo u Kongresového centra Praha s výbornou dostupností do centra Prahy.
Praha 4, Praha

Hotel Inos

Hotel nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze 4 v blízkosti Vyšehradu.
Praha 4, Praha

Asijská restaurace Yam Yam v Praze

V restauracích Yam Yam, které najdete na Vyšehradě, v Dejvicích a v Karlíně si pochutnáte na prémiové asijské kuchyni. Ať už se k nám chystáte na rodinnou večeři, pracovní oběd či chcete uspořádat soukromou akci, doporučujeme rezervovat stůl předem.
Praha 4, Praha