Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Festivalová pláž URBAN WAWE na festivalu Rock for People
Hudební a divadelní akce

Festivalová pláž URBAN WAWE na festivalu Rock for People

Pláž URBAN WAVE bude letos opět součástí festivalu Rock for People, jehož XXI. ročník se uskuteční od 4. do 6. června v Hradci Králové. Již tradičně naservíruje smršť exkluzivních setů prvotřídních DJ´s, rozmanité workshopy a pořádnou dávku festivalové pohody.
Podvečerní mejdan prvního festivalového dne zahájí houseový mazák Lumiere, jehož tracky sklízí úspěch v klubech po celé Evropě. Ve 20:30 obsadí stage hvězdná stálice domácí scény Bidlo, kterého ve 23:00 vystřídá miláček publika Josef Sedloň. Během druhého festivalového dne se za mixážním pultem vystřídají mohykán houseové scény Dan Cooley, mistr elektronické taneční linky Fatty M, světově proslulý Schwa a divoká partička vystupující pod názvem Sci*Fi*Psi, za kterou stojí osvědčená DJská dvojice Kerob& Kedar. Párty posledního festivalového dne odstartuje v 17:00 slovenský elektronický mág Beatfoot, po němž pláž rozpálí do běla vždy originální Roman Rai s tracky spojujícími funky, house i disco. Ve 21:00 se za mixážní pult postaví česko-kanadský DJ Czech. Celou festivalovou párty korunuje dvojice Macio a saxofonista El Jay.
 
Muzikou nadupaný program opepří workshopy pod vedením ostřílených lektorů, kteří prozradí DJské a bubenické fígly a zájemce vyškolí ve street artu. Chybět nebude ani originální merchandising exkluzivně pro návštěvníky pláže. Ti si mohou vyrobit originální POP ARTové tričko, nechat se vyfotit na vlastní placku nebo se proměnit v POP IKONU se stylovým make-upem. Na festivalovou pláž URBAN WAVE zve hudební portál www.objevtevicemuziky.cz, který nabízí vstupenky až s 50procentní slevou na Rock for People a další letní festivaly, soutěž o 24hodinovou jízdu ve stylovém Párty busu s vlastním DJ, drinky, jídlem a řidičem nebo POP ICON dárky. 

Provozovatel

Objevte více muziky

Letiště 38
503 41 Hradec Králové
Tel.:
+420 314 000 916
Tel.:
+420 296 779 106
Email:
info@objevtevicem...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.objev...
GPS:
50,241846 15,837530
 
 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Rock for People 2023

Rock for People 2023 je hudební festival, který se uskuteční 8. až 10. 6.2023. Místem konání je Festivalpark (Hradec Králové).
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Legendy Nebes – letecký den v Hradci Králové

Letecký den pro celou rodinu s jedinečným konceptem v Hradci Králové. Bohatý dětský program, letecké souboje, akrobacie, letecké ukázky, vyhlídkové lety a večerní program s koncerty.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Velikonoce na statku – program Šrámkova statku v Pileticích

„Ben, ben, ben, blechy ven! A vajíčka, do košíčka, sem!“ Výstava velikonočních kraslic a jarních zvykoslovných předmětů v lidovém stavení z konce 19. století.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Bezva Fest – Rodinný festival Hradec Králové

30 atrakcí a doprovodný program jen za cenu vstupného.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Festivalpark Adrenalinzóna

Festivalpark Adrenalinzóna v Hradci Králové nabízí především velké variabilní paintballové hřiště. Návštěvníci mohou využít také lukostřelbu, šlapací auta, slackline, motorový skateboard, skákací boty, foukačky nebo házení hvězdic.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Mýdlárna U Dvou koček

Mýdlárna U Dvou koček v Hradci Králové nabízí originální ručně dělaná přírodní a čistě rostlinná mýdla vyráběná metodou za studena, která mýdlům umožňuje uchovat si všechny výživné látky, minerály a vitamíny obsažené v rostlinných olejích. D
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Jízda na autodromu CzechRing

Vyzkoušejte si jízdu na třetím největším okruhu v České republice s unikátním mimoúrovňovým členěním. Na CzechRingu v královéhradeckém Festivalparku si můžete zajezdit svým nebo půjčeným autem a na čtyřkolkách.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Tandemové seskoky v Hradci Králové

Tandemový seskok, to je ta nejlepší cesta, jak prožít bezpečně volný pád.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Cafe & bistro Polstrin

Denně pečeme čerstvé koláče, dorty i bábovky. Hlad zaženete skvělými pomazánkami na poctivém kváskovém chlebě, obloženými topinkami nebo krémovou polévkou.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Glamp 360

Nový glamp najdeš v areálu Parku 360.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Hotel Aldis v Hradci Králové

Moderní kongresový hotel se nachází na levém břehu řeky Labe nedaleko historického centra Hradce Králové. Situován je do těsné blízkosti kongresového centra Aldis, budovy Filharmonie Hradce Králové a Aquacentra s plaveckým bazénem.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Nãplavka café & music bar

Že nelze spojit večerní hudební klub s příjemnou kavárnou a restaurací? Nãplavka v Hradci Králové právě to dokazuje.
Hradec Králové, Královéhradecký kraj