Úvod > Kalendář akcí > Prima Zoom festival WorldFilm
Prima Zoom festival WorldFilm
">
15.2.
16.2.
+ Přidat foto

Prima Zoom festival WorldFilm

Kdy 15. únor 2020 - 16. únor 2020 Festivaly
Prima Zoom WorldFilm je součástí 29. ročníku Holiday World 2020 – mezinárodního veletrhu cestovního ruchu. Cestovatelský festival přináší setkání s osobnostmi i s jejich dobrodružnými zážitky.
Již 19. ročník tradiční a velmi atraktivní součásti veletrhu Holiday World je víkendovou přehlídkou filmů, autogramiád, vystoupení cestovatelů a prezentace jejich nových dobrodružství, premiér nových filmů a výstav fotografií z cest, letos poprvé pod názvem Prima Zoom WorldFilm. Tento festival bude probíhat na výstavišti PVA Expo Praha Letňany v Kongresovém sále, Vstupní hala II.

Těšit se můžete na víkend plný zajímavých příběhů, přednášek a setkání s lidmi, kteří milují cestování a zažili... Dorazí i český "indián" Mnislav Zelený Atapana. Muž, který prožil řadu let mezi jihoamerickými indiány. Návštěvníci se mohou účastnit také rozhovoru s Brunem Baumanem, na Petra Horkého a filmování v mizerných podmínkách. Jiří Kolbaba představí sedm divů Islandu.

Víte, která země neexistuje? S Mirkem Náplavou a Michalem Kubátem poletíme balonem přes severní pól. 100 let české egyptologie představí Miroslav Bárta. Pokřtíme novu knihu Jany a Dana Urbanových. Podíváme se na Prokletí štěchovického pokladu – nejsledovanější dokument roku 2019 na Prima Zoom. Projekce snímku z úspěšného původního českého seriálu Utajené příběhy českých dějin II se osobně zúčastní režisérský tandem Otakáro Maria Schmidt a Jana Kristina Studničková. A to je jen zlomek úžasných zážitků, vyprávění a dalších aktivit, které budete moci zažít na vlastní kůži už tento víkend.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 7. 2020