!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Festival vína v malostranské vinárně Vinný sklep Újezd

Festival vína v malostranské vinárně Vinný sklep Újezd

Kdy 7. březen 2020 15:00 - 23:45 Gastronomické akce
Se zástupci vinařských oblastí, jako je legenda původně papežských vín Châteauneuf du Pape, populární Costers del Segre či Rheingau, jež je považován za kolébku ryzlinku, a mnoha dalšími se můžete setkat v sobotu 7. března ve vinárně Vinný sklep Újezd.
 Festival, který odstartuje v sobotu 7. března úderem 15 hodiny, svým návštěvníkům nabídne k ochutnávce více jak 100 druhů vín. Od bílých, přes růžová, až po těžká červená. Z oblastí, jež se táhnou od španělských vinic, přes vinice jihofrancouzské z okolí Rhôny, po rakouské i německé menší vinohrady.

Každý návštěvník tak může ochutnat vína z regionů, jež jej zaujmou, protože degustačních vzorků si budete moci zakoupit tolik, kolik uznáte za vhodné - formou víněnek (každý degustovaný vzorek je ohodnocen jasným počtem víněnek (většinou 1-2 víněnky), které budou k zakoupení u vstupu. 1 víněnka (0,05 l) = 25,- Kč

 
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 2. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Noi

Restaurace Noi

Praha 1, Praha
Luka Lu

Luka Lu

Praha 1, Praha