Úvod > Kalendář akcí > Festival Radosti ze života v Rabyni
Festivaly

Festival Radosti ze života v Rabyni

  • 18. srpen 2021 17:0022. srpen 2021 17:30
Více než 40 účinkujících, vč. prof. Jana Raka a Viliama Poltikoviče. Dále se můžete těšit na přednášky, zážitkové workshopy, transformační rituály, šamanskou potní chýši, přechod žhavých uhlíků, tanec, hudbu, ženské kruhy, meditace, cvičení, kreativní tvoření, individuální terapie a mnoho dalšího.
Od 18. do 22. srpna 2021 se v krásném prostředí Ekocentra Loutí, v blízkosti Slapské přehrady, uskuteční již 2. ročník festivalu Radosti ze života.

Na festivalu vystoupí více než 40 účinkujících. Hlavními hosty festivalu jsou kvantový fyzik prof. Jan Rak, se kterým bude probíhat společná beseda a workshop, a režisér a spisovatel Viliam Poltikovič s ukázkou ze svého filmu Příběh tantry a navazující besedou.

Dále se můžete těšit na přednášky, zážitkové workshopy, transformační rituály, šamanskou potní chýši, přechod žhavých uhlíků, tanec, hudbu, ženské kruhy, meditace, cvičení, kreativní tvoření, individuální terapie a mnoho dalšího. Program poběží v několika paralelních liniích, takže je opravdu z čeho vybírat.

Chcete lépe poznat sami sebe a naplnit svůj život radostí? Objevit svoji vnitřní moudrost a sílu? Dotknout se své duše? Poznat zajímavé inspirativní lidi? Prožít magické dny plné zážitků a dobrodružství, na které budete rádi vzpomínat? Pak právě vám je určena pozvánka na festival Radosti ze života, který může být tím posledním krokem k vnitřní transformaci a naplnění vlastního potenciálu.

Festival je tvořen vědomě a s otevřeným srdcem. Hlavním organizátorem festivalu je Ing. Tomáš Michal, který již řadu let pořádá transformační kurzy Umění vědomého bytí, tzv. KvanTry, zaměřené na objevování lidského potenciálu, pročištění vnitřních bloků a aktivní tvorbu vlastní reality.

Pojďte si s námi užít léto, radost a dotek nového.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 12. 8. 2021
22.5.
3.10.
Výstava Kůň na poštovní známce

Výstava Kůň na poštovní známce"

Chotilsko, Střední Čechy
7.11.
Strašidelný pohádkový les v Jílovém u Prahy

Strašidelný pohádkový les v Jílovém u Prahy

Jílové u Prahy, Střední Čechy
1.10.
Koncert filmové hudby

Koncert filmové hudby

Týnec nad Sázavou, Střední Čechy
13.11.
1.5.
Lidová víra

Lidová víra

Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Pizza Na Zastávce Štěchovice

Štěchovice, Střední Čechy
Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Farma Michael na tvrzi Nedvězí

Netvořice, Střední Čechy
Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Střední Čechy