!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Festival Pop Messe v Brně
Festival Pop Messe v Brně
">
29.7.
30.7.
+ Přidat foto
Festivaly

Festival Pop Messe v Brně

  • 29. červenec 2022 – 30. červenec 2022
Druhý ročník brněnského festivalu Pop Messe přivítá na stadionu za Lužánkami výrazné hudební osobnosti z České republiky i ze zahraničí.
Druhý ročník progresivního festivalu populární hudby a technologií, jehož ambicí je být pro jihomoravskou metropoli, rychle se rozvíjející technologické centrum s vysokým uměleckým potenciálem, unikátní kulturní platformou, jež staví na spojení hudby, technologií, vizuálním umění a urbexu. Hlavním cílem Pop Messe je spojovat lidi v unikátní destinaci uprostřed Evropy, zprostředkovat jim jedinečný kulturní zážitek a stimulovat mezinárodní cestovní ruch směřující do jihomoravského regionu a Brna.

O festivalu
Pop Messe je hudební festival navazující na kredit Brna, města s dlouholetou veletržní tradicí a zaměřením na vzdělání, nové technologie a inovaci. Hudební program je primárně (ale nejen) zaměřen na mladou multižánrovou hudbu přesahující obecně vžitý pojem POP. Dvoudenní akce proběhne 23.–24. července v Brně v areálu bývalého fotbalového stadionu Za Lužánkami a Bobycentra. Pop Messe staví na ambici stát se unikátní kulturní platformou s vysokým uměleckým potenciálem v dynamicky se rozvíjející jihomoravské metropoli.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Pop Messe, s.r.o.

Drobného 571/47
Stadion za Lužánkami
602 00 Brno
Tel.:
+420 511 112 504
Email:
info@popmesse.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://popmesse.cz/
GPS:
49,201193 16,599930
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

4,0 hodiny