Úvod > Kalendář akcí > Festival paddleboardingu – Prague Paddle Fest
Sportovní akce

Festival paddleboardingu – Prague Paddle Fest

Víkendová zábava na paddleboardech pro celou rodinu na Slapech – Kemp a tábořiště Nová Živohošť. Můžete si vyzkoušet různé modely a značky paddleboardů a vyzkoušíte vše, k čemu je možné paddleboard využít. Vše pod dohledem zkušených instruktorů a v akci uvidíte i závodníky v závodě českého poháru.
Festival Paddleboardingu se uskuteční v kouzelném prostředí Nové Živohoště na Slapech v Kempu a tábořišti Nová Živohošť. Pro účastníky budou připravené desítky různých modelů, značek a typů paddleboardů k vyzkoušení. Pro nejmenší budou k dispozici dětské paddleboardy, rodinné paddleboardy pro celou doinu, týmové megaboardy pro skupiny přátel nebo velké rodiny a vyzkoušet si budete moci i cvičení jógy a fitness na paddleboardech. Od pátku 26.8. budou probíhat celý víkend jednoduché soutěže pro všechny věkové kategorie s řadou zajímavých cen.

Zažijete skupinovu nesoutěžní jízdu při západu slunce a při závodech českého poháru uvidíte v akci i závodníky soutěžící ve sportovní dicciplíně paddleboarding na nejvyšší úrovni.

K tomu hudba, dobré jídlo a pití a řada zajímavostí a možností proniknout hlouběji do této krásné a zdravé sportovní volnočasové aktivity.
 
Resort Beach Nová Živohošť

Resort Beach Nová Živohošť

Křečovice, Středočeský kraj
Zřícenina hradu Ostromeč na Slapech

Zřícenina hradu Ostromeč na Slapech

Radíč, Středočeský kraj
Dovolená na Staré Živohošti

Dovolená na Staré Živohošti

Chotilsko, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Juniorcamp Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť

Neveklov, Středočeský kraj
Glamping Slapy

Glamping Slapy

Křečovice, Středočeský kraj