Úvod > Kalendář akcí > Festival Na hlavu
Festival Na hlavu
"> Festival Na hlavu
6.2.
9.2.
+ Přidat foto

Festival Na hlavu

Kdy 6. únor 2020 19:00 - 9. únor 2020 22:00 Festivaly
Festival Na hlavu, oceněný Národní psychiatrickou cenou profesora Vladimíra Vondráčka pořádá přední české vědecko-klinické centrum v oblasti výzkumu duševního zdraví a onemocnění a neurověd – Národní ústav duševního zdraví.
Festival si klade za cíl otevřít odborná témata úzce související s duševním zdravím či výzkumem mysli a mozku široké veřejnosti.

Prostřednictvím filmů doplněných přednáškami odborníků, semináři a dalším doprovodným programem přibližuje oblast psychologické a psychiatrické péče, spánku, sexuality, umění, drog, virtuální reality a mnoha jiného. V tomto roce se uskuteční již 4. ročník festivalu, tentokrát zaměřený na duševní zdraví žen, zejm. ve spojitosti s obdobím těhotenství, porodu a mateřství.

 Program bude probíhat ve 2 lokacích: kromě již tradičního prostoru Městské knihovny v Praze (6. - 9. 2. 2020)  bude možné ve dnech 8. a 9. února navštívit holešovické Studio Hrdinů, které nabídne nové formy programu na téma duševního zdraví (divadlo, komponovaný podvečer klasické hudby, či vystoupení improvizační skupiny).
 
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 1. 2020