Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Festival medu a písničky v Kopřivnici
Festivaly

Festival medu a písničky v Kopřivnici

6. ročník multižánrového festivalu pro všechny věkové generace se zaměřením na včelaření, přírodu, řemesla a dobrou zábavu.
Čtvrtek bude učen dětem. Soutěžit budou děti z mateřských škol, odpoledne pak ze základních. V doprovodném programu se mohou děti těšit na Klauna Pepina Prcka, odpoledne na diskotéku DJ Stoupy a večer vystoupí šansoniérka Céline Boosu. Hlavní hvězdou čtvrtečního programu bude Aneta Langerová se svou kapelou.

Páteční program bude opět ve znamení guláše. Odpoledne a večer bude věnován bigbeatu, vystoupí známá rocková formace Limetall a skupina Vintage Wine hrající celtic thrash-folk.

Sobota bude věnována folkloru a vínu. Z Jižní Moravy přijedou vinaři a cimbálová muzika Kamenica z Hlohovce, která vyplní část dopoledního a odpoledního programu. Nebude chybět ochutnávka moravských vín, divadelní pohádka pro děti a představení skupiny historického šermu. Budete si moci zazpívat a zatančit v retro Benátské noci. O to se postará rocková skupina Sunar rock a DJ Stoupa, „Jak za starých časů“ . Program zakončí ohromující ohňová show historické skupiny Monolog.

 

Provozovatel

Základní organizace Českého svazu včelařů Kopřivnice

Záhumenní 1/25
742 21 Kopřivnice
Tel.:
+420 602 564 756
Tel.:
+420 602 564 756
Email:
pavel.matula@opav...
Email:
t.kostelnik@sezna...
GPS:
49,590058 18,138364
 
 

Vstupné

Cena: 60 Kč

Poznámka:Děti zdarma

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ignác Šustala

Výstava k 200. výročí narození Ignáce Šustaly v Kopřivnici.
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Za tradiční rukodělnou výrobou – Lidový textil

Tvůrčí setkání věnované současným výrobcům, kteří navazují na tradiční lidové textilní techniky. Jedná se o aktivní prezentaci výrobců krojových součástek.
Příbor, Moravskoslezský kraj

Co se dělo za dlouhých zimních večerů

Komponovaný pořad o životě "sprostného" lidu.
Příbor, Moravskoslezský kraj

„Pravěké“ kopřivové šaty

Deset let intenzivních výzkumů a experimentů s kopřivovým vláknem v Centru tradičních technologií Příbor má svůj výstup v podobě působivé výstavy „Pravěké“ kopřivové šaty. Ta prezentuje nejen samotné šaty zhotovené výhradně z vlákna kopřivy dvoudomé, ale také další doplňky a součástky.
Příbor, Moravskoslezský kraj

Muzeum Fojtství v Kopřivnici

Budova muzea je nejstarší dochovanou budovou na území Kopřivnice a je současně centrem bohaté historie města. První zmínky o nynější, zděné podobě objektu pocházejí z roku 1789. Expozice je věnována výrobě kočárů, bryček a saní, ale také zakladateli kočárové výroby Ignáci Šustalovi.
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Pargliding – let na tandemovém padáku

Nabízíme tandemové lety na dvoumístném padákovém kluzáku v Beskydech – vyhlídkové lety, termické lety, dárkové poukazy.Videozáznam zdarma
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Skalní útes Váňův kámen u Kopřivnice

Neodmyslitelnou součástí Bílé hory je vápencový skalní útes Váňův kámen, tyčící se na jejím jihovýchodním svahu. Koluje o něm pověst vyprávějící o čertu, který ho na tomto místě při přeletu nad Bílou horou upustil.
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Krytý bazén v Kopřivnici

Pro ty, kteří se bez vody neobejdou ani v zimních měsících, je v Kopřivnici také krytý bazén.
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Olympia v Kopřivnici

Hotel Olympia nabízí kromě nadstandardního ubytování také krásné a příjemné posezení v kavárně či restauraci poskytující kvalitní gastronomické služby, dále pak wellness centrum se saunou, parní bylinnou lázní, whirlpoolem, masážemi a kosmetickými službami.
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Ubytování v soukromí Marie Guznarová

Ve Štramberku, v podhůří Beskyd, se můžete ubytovat v soukromí u manželů Guznarových, kteří nabízejí pobyt ve svém domku se dvěma apartmány.
Štramberk, Moravskoslezský kraj

Interhotel Tatra Kopřivnice

Hotel se nachází v centrum města Kopřivnice, nabízí ubytovaní v turistické a business třídě. Ze svých služeb hotel nabízí množství restaurací, originální irish pub, vlastní sportovní centrum a wellness zařízení.
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj

Štramberské uši

V malebném městečku Štramberk, které se rozkládá v předhůří Beskyd a které je známé typickou věží nazývanou Štramberská trúba, se peče jedna z nejzajímavějších krajových specialit – Štramberské uši. Cukrářský výrobek z perníkového těsta ve tvaru kornoutu, se peče na památku dávné válečné události.
Štramberk, Moravskoslezský kraj