Úvod > Kalendář akcí > Festival malých pivovarů v Napajedlích 2019
Festival malých pivovarů v Napajedlích 2019
">
22.6.
23.6.
+ Přidat foto

Festival malých pivovarů v Napajedlích 2019

Kdy 22. červen 2019 16:00 - 23. červen 2019 1:00 Festivaly
6. ročník Festivalu malých pivovarů v Napajedlích na nádvoří Nového Kláštera! Výběr těch nejlepších piv z 13 malých pivovarů! Skvělá atmosféra po celý den. Vrcholem večera bude velkolepá show světové top revival kapely KISS Forever Band!
Letošní výběr pivovarů:

Jarošovský pivovar, Jarošov, Harley Pub, Otrokovice, Karlovský minipivovar Pod pralesem, Velké Karlovice, Velický Bombarďák, Velká nad Veličkou, Pivovar Chmelnice, Napajedla, Topolský pivovar, Topolná, Klášterní pivovar Želiv , Pivovar Zlosin, Velké Losiny, Pivovar Helf z Oseku nad Bečvou

→ Pivotechna, která vám nabídne tyto pivovary: Hoppy Dog, Beerokracie, Pivovarský dům Ostrava/ Qásek a Wywar ze Slovenska.
V průběhu dne vystoupí také napajedelské kapely Street Crew se svým melodickým, ale tvrdým stoner rockem a metalová kapela s ženským zpěvem Black Silt.
Na své si přijdete i u kavárny Café Klášter a u stánku s dobrým občerstvením. Na Festival malých pivovarů vezměte celou rodinu – děti se zabaví při sportovních aktivitách s DDM Matýsek.

Vstupné na celodenní akci 150 Kč. Děti do 15 let zdarma. Zvýhodněné vstupné 100 Kč v předprodeji v Informačním centru Napajedla.
Celý popis
Naposledy změněno: 6. 5. 2019