!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Festival m3 Umění v prostoru
Festival m3 Umění v prostoru
">
16.6.
30.9.
+ Přidat foto
Výstavy

Festival m3 Umění v prostoru

Kdy 16. červen 2020 – 30. září 2020
Mezinárodní sochařský Festival m3 / Umění v prostoru oživí městskou krajinu na území Prahy 8 a 9 v okolí toku říčky Rokytky.
Od 16. června do 30. září 2020 proběhne v Praze ve Vršovicích již čtvrtý ročník Festivalu m3 / Umění v prostoru​, který je založen na kombinaci současného umění a zajímavého prostředí pražských ulic. Cílem festivalu není pouze osazování prostoru jednotlivými díly a jeho kultivace, ale i nabourávání stereotypů v práci s veřejným prostorem a rozpoutání diskuze.

Celý festival bude zahájen 16. června vernisáží v prostorách Centra architektury a městského plánování (CAMP). následovat bude vernisáž 17. června přímo v místě festivalu na Praze 10, oboje doplněno o doprovodný program. Festival pak bude volně přístupný veřejnosti až do konce září a budou jej průběžně obohacovat komentované prohlídky, workshopy a další aktivity.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 14. 5. 2020