Úvod > Kalendář akcí > Festival jak víno – Vinobraní na Náplavce
Festival jak víno - Vinobraní na Náplavce
">
24.9.
25.9.
Přidat foto
Festivaly

Festival jak víno – Vinobraní na Náplavce

Oblíbený, již tradiční burčákový pochod je zpět!
Náplavka mezi železničním mostem a Vyšehradskou skálou se opět promění na vinnou stezku, kterou můžete projít ovíněni s oroseným pohárkem v ruce. Degustujeme ta nejlepší vína z jižní Moravy v přátelském souznění se zahraniční tvorbou. Můžete porovnat kvalitu našich vín se světem. Zveme vás na oslavu babího léta, vína, a hlavně zdraví a pohody. Nenechte si ujít již tradiční burčákový pochod náplavkou.

Prezentujeme malé rodinné vinaře nejen z jižní Moravy, ale i z oblasti starého a nového světa, jejichž produkci běžně neochutnáte. Co vinař a co láhev to originál. Klademe důraz na minimální produkci výroby, kde vinař uzavírá do lahve nejen víno, ale i své srdce. K degustaci hraje příjemná živá hudba a zážitek dotváří moderní gastronomie a tematické soutěže na podiu.

Víno, ale i burčák rozléváme výhradně do skla opatřeného naším logem. Degustační sklenička bude k zakoupení pouze na místě za 100 Kč. Část výdělku z degustačních skleniček poputuje na jižní Moravu do oblastí zasažených tornádem.