Úvod > Kalendář akcí > Festival IQ Play ve Zlíně

Festival IQ Play ve Zlíně

Kdy 1. únor 2020 8:00 - 29. únor 2020 17:00 Akce pro děti
Po celý měsíc únor si malí i velcí budou hrát s chytrými hračkami, ve Zlíně se chystá další ročník putovního Festivalu IQ Play. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky vzdělávacího charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a jiné.
Festival IQ Play se bude konat na Zlínském zámku a bude otevřeno denně od 8 do 17 hodin. O víkendech až od 10 hodin. Polovina 1. patra zlínského zámku se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů. Chystají se i méně známé stavebnice. Baby zónu pak budou tvořit Montessori hračky, logické skládačky a smyslové hračky.
 
Návštěvníci v několika sálech objeví velké množství deskových her od několika velkých výrobců deskových her. Některé z nich jsou úplné novinky a všechny si bude možné vyzkoušet. Pokud si návštěvníci nebudou jisti s pravidly, pomůžou jim lektoři. Dále na akci bude velké množství dřevěných, plastových i kovových hlavolamů a nebude chybět Ježek v kleci, Rubikova kostka nebo tradiční čínské Tangramy. Další místem k zastavení budou stavebnice, některé návštěvníci vyzkouší úplně poprvé. Chystají se tradiční a známé stavebnice, ale také zajímavé designové kousky, které se v kamenných obchodech běžně neprodávají. Zajímavostí budou například kuličkodráhy, zvonkodráhy, skleněné mozaiky nebo netradiční dřevěné skládačky.


 
 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Kafé Zámek ve Zlíně

Kafé Zámek ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
Bůrger

Bůrger

Zlín, Východní Morava