Úvod > Kalendář akcí > Festivaly > Festival Hudba s párkem a hořčicí
Festivaly

Festival Hudba s párkem a hořčicí

Po velkém úspěchu loni zrozeného hudebního festivalu s názvem Hudba s párkem a hořčicí je tu jeho letošní pokračování. Koná se v neděli 17. srpna od 15 hodin v zahradě bývalé drážní celnice v Praze na Vltavské.

Zaměření skupin, které se zúčastní letošního festivalu, je většinou poprockové, ale u některých kapel posluchači najdou i prvky jazzu či folku. A které skupiny budou letos usilovat o diváckou přízeň? Budou to kapely Nesoulad, budějovická Epy de Mye, Neue Mädchen, Esence a jako zlatý hřeb festivalu pražští Eggnoise.

Ačkoli Hudba s párkem je akcí především hudební, pořadatelé nabízejí také zajímavý doprovodný program. Zejména pro děti, ale i jejich starší kamarády je připraveno je několik výtvarných dílen a her, tetování jaguou a další aktivity.

Jméno "Hudba s párkem a hořčicí" dostal tento letní festiválek proto, že vstupenka v ceně 140 korun návštěvníka opravňuje ke konzumaci jednoho párku s hořčicí, půllitru piva a samozřejmě libovolného množství hudby. Děti do 15 let mají vstup zdarma. 

Provozovatel

Zahrada bývalé drážní celnice

Bubenská 1542/6
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 724 064 687
Email:
spalova.z@gmail.com
Facebook:
https://www.faceb...
GPS:
50,099661 14,439149
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
Tipy na výlet:
Praha 7 a okolí
 

Vstupné

Cena: 140 Kč

Poznámka:

Děti do 15ti let mají vstup zdarma. V cene vstupenky je pivo a párek.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Farmářské trhy Heřmaňák

Trh Heřmaňák na Řezáčově náměstí, tzv. Heřmaňáku, letos po více, než měsíční pauze startuje do nové sezóny.
Praha 7, Praha

Farmářské trhy Heřmaňák

Trh Heřmaňák na Řezáčově náměstí, tzv. Heřmaňáku, letos po více, než měsíční pauze startuje do nové sezóny.
Praha 7, Praha

Farmářské trhy Heřmaňák

Trh Heřmaňák na Řezáčově náměstí, tzv. Heřmaňáku, letos po více, než měsíční pauze startuje do nové sezóny.
Praha 7, Praha

Betlémy 2022 – kostel sv. Antonína Paduánského

Slovanský betlém zhotovil akademický sochař Václav Cvekl, autorem pozadí je Karel Štapfer. Historie tohoto Cveklova betlému začíná okolo roku 1904. Postupně byl betlém doplňován o krojované figurky dalších slovanských národů.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Památník Šoa Praha – revitalizace nádraží Bubny

Památník ticha je projekt revitalizace nádraží Bubny v moderní prostor pro veřejný dialog o dědictví minulosti jako stigmatu dneška. Realizátorem je obecně prospěšná společnost Památník Šoa Praha o.p.s.
Praha 7, Praha

Galerie Vrstvy paměti na nádraží Bubny

Základní koncepce galerie se dotýká historického kontextu židovských transportů. Na padesát tisíc lidských bytostí vkročením do bubenského kolejiště ztratilo právo na budoucnost. Vědomí zániku, smrti nebo rozpadu životních hodnot je impulzem pro hlavní téma a galerijní záměr.
Praha 7, Praha

Bývalá budova Elektrických podniků v Holešovicích

Na konci roku 2021 byla dokončena rekonstrukce jedné z nejvýznamnějších funkcionalistických památek, budovy Elektrických podniků v pražských Holešovicích. Stavba z roku 1935 je nyní opět výstavní budovou.
Praha 7, Praha

Půjčovna sedmimílových skákacích bot

Prožijte nevšední zážitek na skákacích botách Poweriser s profesionálním instruktorem v Praze a Liberci.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Pražan

Restaurace Pražan je stylová restaurace na pražském Výstavišti s kapacitou až 250 míst a bezbariérovým vstupem. Nově zrekonstruovaný interiér Restaurace Pražan na pražském Výstavišti – Praha 7 je výjimečným místem!
Praha 7, Praha

Kavárna Liberál v Holešovicích

V kavárně Liberál pod Letnou si můžete objednat teplé a studené nápoje a pochutiny. V dolním sále probíhají výstavy, autorská čtení a různé literární a společenské akce.
Praha 7, Praha

Literární kavárna Ouky Douky Coffee v Holešovicích

Ouky Douky Coffee pod Letnou je literární kavárna s připojením k internetu, s počítači a tiskárnou. Specializuje se na snídaně, ale připravuje též polévky, sendviče, saláty, dezerty a další. Poskytuje možnost pořádání vernisáží. K dispozici je rovněž venkovní posezení.
Praha 7, Praha

Restaurace Stejkárna

Libové a štavnaté hovězí stejky té nejvyšší kvality.
Praha, Praha