!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Festival filmu Stevena Seagala - odloženo
Festivaly

Festival filmu Stevena Seagala - odloženo

Kdy 9. duben 2021 20:00 - 22:30
Steven Seagal, všestranný herec, hudebník a filozof, má v ČR konečně důstojný filmový festival. Uvádíme výhradně Mistrovy filmy.
Na IV. ročníku shlédneme nesmrtelnou klasiku Marked for Death - Muž s cejchem smrti (orig. znění s CZ titulky), kde Mistr citlivě ztvárnil detektiva Johna Hatchera, slovy traileru "a good cop in a bad mood", s čímž nelze než souhlasit. John, veterán války proti drogám, si chce jen užít zasloužený odpočinek na americkém maloměstě. Ale když banda zfetovaných Jamajčanů dealuje drogy dětem a navrch sáhne na jeho rodinu, vypustí dřímající šelmu..

Upozorňujeme, že jde o fanouškovskou akci a proto nestrpíme kritiky a štváče zpochybňující Mistra, jeho Umění nebo jeho Poselství. Takoví budou s Nemilosrdnou spravedlností vyhozeni oku lahodícím aikido stylem.

V průběhu přednášek i promítání lze a doporučuje se konzumovat alkoholické nápoje. Všichni návštěvníci, kteří mají stejně jako Mistr sedmý dan v aikidu, černý pás v karate, judu a kendu a někdy pracovali pro CIA, mají zdarma neomezenou konzumaci. Na baru najdete tradiční festivalový speciál Seagalův hněv postavený na tajné směsi vzácných bylin z japonské hory Hótaka nebo oblíbenou Ocelovou Malinu, kterou jsme vytvořili na počest senseie Maliny (6.dan) z Aikido Dojo Karlín z neméně magických ingediencí: malinovky a vodky. Doražte a potvrďte svou přílušnost ke kulturní elitě!
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 4. 2021