!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Festival filmu Stevena Seagala
Festivaly

Festival filmu Stevena Seagala

Kdy 12. duben 2019 19:30 - 22:15
Steven Seagal, všestranný herec, hudebník a filozof, má v ČR konečně důstojný filmový festival.
Uvádíme výhradně Mistrovy filmy. Letos shlédneme v orig. znění s titulky nesmrtelnou klasiku Přepadení v Pacifiku. Navíc diskuze k filmu, živá ukázka aikida, nejtvrdší fotokoutek v dějinách a na baru festivalový speciál Seagalův hněv.

Film: když banda těch nejodpornějších žoldáků unese americkou válečnou loď USS Missouri, netuší, že nejsilnější zbraní na palubě nejsou jaderné střely Tomahawk, ale lodní kuchař kráčející cestou bušidó. Casey Ryback je bývalý čen elitního komanda NAVY Seals. Casey už nechal zabíjení a v klidu si vaří v podpalubí. Ale.. zastřelili mu kapitána. Naplivali do bujabézy. A vydírají Ameriku! To není v pohodě. To nositel řádu Purpurového srdce nedovolí. Jeho mysl je vždy o krok napřed, tělo nástroj vyladěný na nejvyšší tóninu, ladné aikido pohyby přináší smrt. Nestárnoucí a kritiky oceňovaná klasika, v hlavní roli nezapomenutelný Steven Seagal. To musíte vidět.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 3. 2019