!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Festival Evolution 2020 - jaro - zrušeno
Festival Evolution 2020 - jaro - zrušeno
">
20.3.
22.3.
+ Přidat foto

Festival Evolution 2020 - jaro - zrušeno

Kdy 20. březen 2020 - 22. březen 2020 Festivaly
Festival Evolution, který je zaměřen na zdraví nejen tělesné, ale také duševní, oslaví letos již své 16. narozeniny a opět přinese inspiraci, jak se o sebe lépe starat.
Na festivalu najdete pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem, od nákupů přes ochutnávky a poradny až po festivalové programy pro celou rodinu. Opět na vás čeká nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši.

Bohatá bude i programová nabídka, ve které se představí okolo dvou set účinkujících. Kromě přednášek, seminářů a uměleckých vystoupení organizátoři připravují také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti včetně hlídacího koutku.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 3. 2020