Úvod > Kalendář akcí > Festival DejVícePraze
Festivaly

Festival DejVícePraze

Kdy 19. červen 2021 10:30 - 20:00
Letní festival divadla a hudby DejVícePraze je nový projekt Nadačního fondu maléDivy a partnerů, který vám přinese radost a zážitek z venkovní divadelní a hudební produkce.
Festival DejVícePraze nabízí na rozlehlé zahradě v Dejvicích – v hotelu Inernational Praha od 19. června do 5. září divadelní představení několika nejlepších českých divadelních souborů a hudebních interpretů. Návštěvníci se mohou těšit na Taťuldu, Spejbla a Máničku, které uvádí celé léto Divadlo Spejbla a Hurvínka, nebo na něco drsnějšího a víc dospěláckého jako je Vražda Krále Gonzaga v podaní pana Trojana a Dejvického Divadla. Účast v projektu přislíbil pan Suchý s Divadlem Semafor, nebo neméně kvalitní Divadlo Viola, či Divadlo Sklep. Fanoušci hudby budou spokojeni také, a jelikož se jedná o rodinný festival, nemůžeme zapomenout na generaci obdivovatelů Marie Rottrové, Dana Bárty či Rybiček 48.

DejVicePraze je mladý projekt, autoři ale věří v jeho další ročník. Cílem je totiž vytvořit novou Dejvickou tradici. Podpořit ji můžete také, koupí lístku na jedno z představení.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí