Úvod > Kalendář akcí > Festival autorské tvorby Open – mic.cz
Festivaly

Festival autorské tvorby Open – mic.cz

Kdy 14. leden 2016 19:00 - 22:00
Postžánrový festival autorské tvorby. Večer Open-mic.cz nabízí všem písničkářům, básníkům a jinak definovaným performerům jedinečnou příležitost vstoupit na jeviště a setkat se se svým publikem. Žánrová škatulka nerozhoduje.
Večer OPEN-MIC.cz nabízí svému publiku zážitkovou & širokoúhlou exkurzi do líhně hitů zítřka. Bezprostřední osobní kontakt s vystupujícími v sobě nese extrémní nebezpečí vzniku přátelství i tvůrčího spříznění. Nechte se nadchnout a vystavte se neředěným vibracím hudby a poezie.

Chcete si zahrát, chcete přečíst svou báseň?
Napište email na adresu: openmic@infolk.cz. Zajistíte si tak na jevišti prostor pro své tři písně anebo blok básní.

Zdejší specialitou je vystoupení interpretů unplugged (slovy bez aparatury). Akustický prostor tomu přeje a tím umožňuje odstranit i tu poslední bariéru mezi jevištěm a posluchačem: mikrofon.

Vystoupení bez zvukové aparatury je záměr. Smyslem je podtrhnout sílu autentického umění písničkářů a nalézat pro tento druh umění nové formy a prostředí intimity. Kvalita není v elektronice nebo v médiích. Jedinečnost je založena na bezprostředním a bezbariérovém hudebním & lidském setkání. Akustická forma je zároveň silnou výzvou pro kvalitu posluchače.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 15. 7. 2021