Úvod > Kalendář akcí > Sportovní akce > Feel Joy a Nessi Tour ve Studiu Fascinace Praha
Sportovní akce

Feel Joy a Nessi Tour ve Studiu Fascinace Praha

Báječná akce plná pohybu a tance na které nesmíte chybět ve Studiu Fascinace Praha. Užijte si výborné lekce cvičení se skvělými lektorkami.

Studio Fascinace Praha vzniklo v roce 2011 a orientuje se na pohybové aktivity pro všechny věkové skupiny. Nabízí jak populární aktivity jako jsou Zumba, jóga, pilates, ale i fitball, bosu a třeba i balet pro děti. Věnuje se i cvičení pro seniory a pro ženy v těhotenství a po porodu – to vše v úplném centru Prahy.  

Program:
9:00 – 9:50 PortDeBras – Lucie Čadanová Dědičová
9:00 – 9:50 Latin Dance – Lenka Landová
10:00 – 10:50 Pilates s pomůckami – Lenka Landová
10:00 – 10:50 Dancehall – Eliška Růžičková
11:00 – 11:50 Flexi-bar – Lucie Dubnová
11:00 – 11:50 Fitbalet – Tereza Semrádová
12:00 – 12:50 Pilates Zdravá záda – Tereza Semrádová
12:00 – 12:50 MTV Dance – Eliška Růžičková

Cena v předprodeji za 4 lekce cvičení za 250 Kč.

Provozovatel

Studio Fascinace

Újezd 40
Tyršův dům
118 00 Praha 1
Tel.:
+420 777 101 011
Email:
info@studiofascin...
WWW:
www.studiofascina...
GPS:
50,083463 14,404905
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

Snížená cena: 250 Kč

Poznámka:

Cena v předprodeji 250 Kč.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Praha šlechtická – Lichtenštejnové na Malé Straně

V rámci nového cyklu procházek vám představíme jednu z nejstarších šlechtických rodin ve střední Evropě, rod Lichtenštejnů, který by bylo výstižnější označit jako moravská knížata. Své jméno odvozují od hradu v dolním Rakousku, kde měli své první pozemky.
Praha 1, Praha

Hudební zvěřinec

Výstava v Českém muzeu hudby vás zavede do světa, kde se hudba prolíná s říší zvířat.
Praha 1, Praha

Mezinárodní hudební festival České doteky hudby 2022

24. ročník festivalu České doteky hudby opět rozezní Prahu v období Vánoc. Koncerty se odehrají v nejvýznamnějších pražských kulturních památkách.
Praha 1, Praha

Betlémy 2022 – kostel Panny Marie Pod řetězem

Betlém je ze dřeva a byl zhotoven ve druhé polovině 19. století. Klasická kompozice jesliček je utvořena polorozpadlou chýší se Svatou rodinou, volkem a oslíkem. K ústřednímu bodu betlému, malému Ježíškovi, se obrací každá z postav včetně ovcí v pokorném gestu.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Tyršův dům – Michnův palác v Praze

Komplex budov obklopující bývalý Michnův palác s malou kašnou a atriem slouží v současné době nejen tělesné výchově, ale je také pronajímán k pořádání konferencí, školení, reprezentačních a společenských akcí.
Praha 1, Praha

Trampolína na Kampě v Praze – Tyršův dům

Skákání, stejně jako chůze, je jednou z přirozených lidských vlastností. U nás můžete vyzkoušet trénink s instruktorem na objednávku pro skupinu 1-10 lidí nebo kurzy skoků na trampolíně pro děti i dospělé. Nabízíme i exhibiční vystoupení a zábavná čísla.
Praha 1, Praha

Dělej co tě baví

Nabídka smysluplného trávení volného času dětí a mládeže prostřednictvím kurzů, workshopů, festivalů, příměstských táborů a konferencí.
Praha 1, Praha

Studio Fascinace v Praze na Újezdě

Studio Fascinace se orientuje na pohybové aktivity pro všechny věkové skupiny. Nabízí jak populární aktivity jako jsou Zumba, yoga, Pilates, ale i flowtonic, ftiball a třeba i balet pro děti. Věnuje se také cvičení pro seniory.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Luka Lu

Rodinnou restauraci Luka Lu manželů Tijany a Vesa Djoremových najdou hosté v Praze na malostranském Újezdě. Design interiéru je opravdu netradiční: kdyby se místo rušné ulice nacházela před restaurací přímořská kolonáda, bylo by všem hostů jasné, jaký zážitek mají čekat.
Praha 1, Praha

Restaurace Noi

Restauraci najdete na Malé Straně jen pár kroků od stanice lanové dráhy na Petřín. NOI nabízí hostům autentickou thajskou kuchyni v krásném prostředí a s kvalitním servisem.
Praha 1, Praha

Barbar Restaurant na Malé Straně

Klidné místo na Malé Straně s výbornou kuchyní, kávou, širokou nabídkou vín a příjemnou obsluhou. Barbar Restaurant to je gurmánská česká a evropská kuchyně za přiznivou cenu.
Praha 1, Praha

Hotel William

Útulný hotel s jedinečnou polohou v malebném prostředí Malé Strany, v blízkosti pražského Starého Města, obklopen nejkrásnějšími historickými památkami.
Praha 1, Praha