Úvod > Kalendář akcí > Expozice Člověk a zvíře v Techmania Science Center
Expozice Člověk a zvíře v Techmania Science Center
"> "> ">
1.1.
31.12.
Přidat foto
Výstavy

Expozice Člověk a zvíře v Techmania Science Center

Do plzeňské Techmanie se opět vrátila oblíbená expozice Člověk a zvíře. Třicet exponátů zajímavě a, jak už je v Techmanii zvykem, velmi zábavně seznámí návštěvníky se světem živočichů a umožní na místě prozkoumat rozdíly mezi lidskými a zvířecími schopnostmi.
Dokážete skočit dál než blecha? Ručkujete jako opice či snad máte stisk lepší než hyena? Expozice Člověk a zvíře vám na 800 m2 dokáže, jak málo fyzických schopností oproti zvířatům člověk má, ale i přes všechny tyto nedostatky se díky vyvinutému myšlení a přizpůsobivosti dokázal dostat až na vrchol dnešní společnosti.

Exponáty konstrukčně sází na hravost a jednotný vzhled. Oblé tvary a image stylizovaných buněk vytváří originální zázemí pro hru a poznávání. Expozice je určena pro širokou veřejnost a co do designu i konceptu je uzpůsobena tak, aby podněcovala k zájmu o fyzickou aktivitu a k objevování vlastních fyzických možností nezávisle na věku návštěvníka.

Interaktivní exponáty jsou doplněné také řadou atraktivních odborných informací. Každý si tak přijde na své – stejně jako Techmania Science Center je i sama expozice Člověk a zvíře určena celá rodině.

Ubytování a restaurace v okolí

Mely Restaurant Plzeň

Mely Restaurant Plzeň

Plzeň, Plzeňský kraj
Walter

Walter

Plzeň, Plzeňský kraj