!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Euro Bike Fest Mušov 2020
Euro Bike Fest Mušov 2020
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
28.5.
31.5.
+ Přidat foto
Festivaly

Euro Bike Fest Mušov 2020

Kdy 28. květen 2020 – 31. květen 2020
Euro Bike Fest je největší český festival pro příznivce motorek, rock'n'rollu a netradičních adrenalinových sportů. Odehraje se opět na břehu Mušovských jezer nedaleko Pasohlávek.

Festival pro všechny, kteří propadli fenoménu zvaný motocykl, ať už nějakou motorku vlastní, nebo mají motorky a svět kolem nich rádi.

I když se vše točí kolem motorek, nezáleží, jestli přijedete na mašině, autem, na kole, nebo přijdete pěšky. Program bude takový, aby si každý přišel na své. Areál Euro Bike Festu se rozkládá pod „Pálavskými kopci“ na ploše více než dvaceti hektarů, v těsném sousedství „Mušovských jezer“. Už tohle je základ pro nevšední zážitky.

K vidění zde budou stovky motorek, a to jak návštěvníků, tak vystavovatelů. Na své si přijdou příznivci všech typů motocyklů, od chopperů po silniční speciály. Euro Bike Fest není nijak žánrově vyhraněný.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 12. 2019

Ubytování a restaurace v okolí