Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Erika Stárková Re.Covery & band a DJ Jeffology
Hudební a divadelní akce

Erika Stárková Re.Covery & band a DJ Jeffology

Poslední letošní party v Jazz Docku! Zbrusu nový projekt Eriky Stárkové Re.COVERY & band a DJ Jeffology. Trénink na Silvestr a skvělá muzika!
Erika Stárková Re.COVERY & band
Erika je herečka a zpěvačka, která se učila zpívat na lodích, ulicích a divadelních prknech, když cestovala po Evropě. Díky tomu se pohybuje v různých žánrech. Má ráda improvizaci a volnost. Hudba je pro ni Bůh a jazyk, kterým se domluvíte všude. Speciálně pro Mladí ladí jazz vzniká projekt, ve kterém spolu s profi hráči zazní fresh songy zpěvaček z celého světa a sexy groovy, který tě nabijou positive vibes pro zbytek roku!

DJ Jeffology
Diagnostikovaný sběratel vinylů a hledač na poli hudebním nehledě na žánry. Člen kapely Champion Sound, která stála po boku Prago Union celých šest let, přičemž stihla doprovázet většinu domácí hip hopové scény a také umělce ze zahraničí. Jako DJ je spolupořadatelem pražských klubových nocí Blackalicious a Lifted.

Provozovatel

Jazz Dock

Janáčkovo nábřeží 2
150 00 Praha
Tel.:
+420 774 058 838
Email:
info@jazzdock.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.jazzdock.cz
GPS:
50,077386 14,408489
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha a okolí
 

Vstupné

Poznámka:Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč.

 

Časová náročnost

3,0 hodiny

 
 

Lenka Nová & The Band

Lenka Nová vydala na jaře 2020 úspěšné album Dopisy, které se setkalo u posluchačů s velkým ohlasem a ihned po vydání se stalo nejprodávanějším digitálním albem na českém trhu.
Praha, Praha

Lenka Nová & The Band

Lenka Nová vydala na jaře 2020 úspěšné album Dopisy, které se setkalo u posluchačů s velkým ohlasem a ihned po vydání se stalo nejprodávanějším digitálním albem na českém trhu.
Praha, Praha

Bizarre Band & host Igor Orozovič

Bizarre Band žánrově osciluje mezi šansonem, jazzem, swingem a popem, přičemž označení alternativní folk by bylo nespravedlivou zkratkou.
Praha, Praha

Jiří Šimek & Electric Madness

Kytarista a skladatel Jiří Šimek zahraje v Jazz Docku skladby ze svého debutového alba Electric Madness.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Jazz Dock – nové pódium pražské hudební scény

Jazz Dock je novým pódiem pražské hudební scény. Novým nejen díky tomu, že se jedná o nově postavenou moderní budovu, ale zejména pro své, v Praze a zřejmě i střední Evropě, dosud neexistující pojetí.
Praha 5, Praha

Dětský ostrov na pražském Smíchově

Dětský ostrov na pražském Smíchově nabízí dětská hřiště rozdělená podle věku, od dvouletých po patnáctileté děti. Jsou zde také sportoviště na fotbal s umělou trávou, hřiště na basketbal a tartanová plocha určená na volejbal nebo nohejbal.
Praha 5, Praha

Reload Esport Bar

Přijďte si zahrát na kvalitních herních PC, Playstationu 5 nebo zajímavé deskovky!
Praha 5, Praha

Týmová hra Cryptex v Praze

Týmová hra Cryptex přináší zcela nový herní zážitek a dobrodružství. Vyřešte logické a další nástrahy v některé z našich místností do 60 minut a poté se dostaňte z místnosti ven. Klíčem k úspěchu je důvtip a logické myšlení.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kočičí kavárna na Smíchově

Útulný podnik plný kočiček a dobré kávy naleznete na Smíchově v ulici Vodní. K mazlení je tu připraveno jedenáct kočiček a všechny jsou velice mazlivé. Při hezkém počasí nabízí kavárna posezení i na zahrádce.
Praha 5, Praha

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha

Sobotní rodinný brunch v restauraci Il Giardino Toscano

Sobotní brunch v restauraci Il Giardino Toscano hotelu NH Collection Prague bude zážitkem nejen pro dospělé, ale především pro děti.
Praha 5, Praha

Daily lunch menu – obchodní oběd v restauraci Costa Praga v NH Prague

Unikátní moderní Hotel NH Prague se skládá ze dvou oddělených budov spojených lanovkou a obklopených bohatou zelení. Hotel nabízí kromě ubytování služby restaurace a fitness centra.
Praha 5, Praha