Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Emoční inteligence v praxi
Emoční inteligence v praxi
Společenské akce

Emoční inteligence v praxi

Seminář vede naše zkušená psychoterapeutka, psycholožka a dlouholetá lektorka. Seminář je veden zajímavou a poutavou formou.
Co se v průběhu semináře dozvíte? •Rozvinutí vztahové inteligence: význam rozvoje a posilování emoční inteligence pro vztahy na pracovišti a v rodině •Poodhalení zákulisí nefungujících vztahů •Co je IQ, co je EQ: význam, vznik a aplikace •Autodiagnostika – test emoční inteligence •Čtyři kompetence EQ a způsoby jejich rozvoje a posílení •Význam emocí, umění akceptace emocí, zacházení s negativními emocemi •Zvládání emocí jako cesta k zvládání stresu a zátěžových situací •Empatická komunikace •Projekce ve vztahu •Manipulace ve vztazích a jak na ni reagovat •Cvičení na rozvoj empatie : vnímavost k emocím svého okolí •Cvičení pro prevenci konfliktů Řízení emocí, praktický nácvik

Provozovatel

TYRKYS, škola kultury podnikání v cestovním ruchu

Na Moráni 5
128 00 Praha 2
Tel.:
+420 224 916 485
Email:
kurzy@tyrkys.cz
WWW:
www.tyrkys.cz
GPS:
50,073501 14,415947
 
Region:
Praha
Město:
Praha 2
Tipy na výlet:
Praha 2 a okolí
 

Vstupné

Cena: 950 Kč

 

Časová náročnost

5,0 hodin

 
 

Nesem vám noviny

Prodejní výstava obrazů Ivy Dražské.
Praha 2, Praha

Brutalistická architektura VII. – komentovaná prohlídka

Komentovaná prohlídka z cyklu zaměřeného na brutalistickou architekturu v Praze.
Praha 2, Praha

Farmářské trhy na Náplavce

Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Z 28 prodejců na prvním trhu na náplavce se trh postupně rozrostl na pravidelných 90 až 100 stánků.
Praha 2, Praha

Farmářské trhy na Náplavce

Oblíbené farmářské trhy se na Náplavce konají každou sobotu od 8 do 14 hodin. Z 28 prodejců na prvním trhu na náplavce se trh postupně rozrostl na pravidelných 90 až 100 stánků.
Praha 2, Praha

Aktivity v okolí

Pomoc při zdravotních úrazech

Nejčastější příčinou úmrtí v dětském věku je úraz. Ambulance ošetří každý rok cca 450 000 dětských úrazů, 30 000 dětí je přijato s vážným zraněním a asi 300 dětí každý rok zemře. Jak úrazům předcházet a jak pomoci?
Praha 2, Praha

Jízda historickou tramvají po Praze

Pronájem historické tramvaje a jízda historickým centrem patří k nezapomenutelným zážitkům při návštěvě Prahy.
Praha 2, Praha

Taneční kurzy Dance4 Los Cazadores Del Ritmo v Praze

Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence, jako star dance. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie a přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku nebo Ragga Jamu.
Praha 2, Praha

White Pearl Gallery

White Pearl Gallery se zaměřuje na současnou českou uměleckou scénu, s důrazem na prezentaci médií s dominujícím vizuálním jazykem (malba, objekt, instalace).
Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Kavárna Pražírna I need coffee

Nedaleko Palackého náměstí se nachází kavárnička I Need Coffee, kde si můžete dopřát poctivý šálek kávy!
Praha, Praha

Ginger & Fred restaurant v Tančícím domě

V 7. patře Tančícího domu s úchvatným výhledem na Pražský hrad a Malou stranu se od konce dubna 2014 v prostorách bývalé restaurace Céleste nachází příjemná restaurace Ginger & Fred.
Praha 2, Praha

Dancing House – hotel Tančící dům

Hotel v Tančícím domě se nachází v centru Prahy, přímo na nábřeží řeky Vltavy. Nabízí celkem 40 luxusních pokojů s nezapomenutelným výhledem na Pražský hrad, za návštěvu určitě stojí kavárna v nejvyšším patře restaurace.
Praha 2, Praha

Hospoda U Kalendů v pražském Podskalí

Hospoda U Kalendů v pražském Podskalí vznikla na začátku minulého století. Od roku 2022 je součástí rodiny Ambiente, která se snaží na pestrou tradici tohoto lokálně významného místa navázat. Přijďte ochutnat poctivá pražská jídla a pečlivě ošetřené plzeňské pivo!
Praha 2, Praha