!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Eat in kino! Šarlatán
Společenské akce

Eat in kino! Šarlatán

Kdy 30. září 2020 20:00 - 22:00
Užijte si útulný podzimní večer se svými přáteli a dramatickým filmem Šarlatán! 
Užijte si poslední letní promítání s EAT IN kino! Manifesto Market je ovšem připraveno i na podzimní počasí: přikrývky, ohřívače a iglú na vás čekají a zima Vám rozhodně nebude! Užijte si útulný podzimní večer se svými přáteli a dramatickým filmem Šarlatán! 

Strhující životopisné drama výjimečného muže obdařeného léčitelskými schopnostmi na pozadí dobových událostí. Příběh je inspirován skutečnými osudy léčitele Jana Mikoláška, na kterého se v průběhu několika desetiletí obracely s prosbou o pomoc tisíce lidí ze všech společenských vrstev včetně nejvýznamnějších osobností politického i kulturního života. Mikolášek je člověk bez odborného lékařského vzdělání, ale s nevšedním a nevysvětlitelným nadáním diagnostiko­vat a pomocí bylinek léčit nemoci, se kterými si ani doktoři nevědí rady. Jeho mimořádné schopnosti jsou však vykoupeny bojem s vlastními démony. Léčitelství je jeho vnitřní spásou a ochranou před sebou samým…

Film: Šarlatán 
Kdy: Středa 30. 9. | 20:00
Kino: ZDARMA
Jazyk: v češtině
Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 9. 2020