Úvod > Kalendář akcí > Duchové Starého Města – pro rodiny s dětmi
Duchové Starého Města – pro rodiny s dětmi
"> "> Duchové Starého Města ">
21.8.
Přidat foto
Akce pro děti

Duchové Starého Města – pro rodiny s dětmi

Vydejte se s námi na tajuplnou výpravu v centru Prahy, na jejímž konci vysvobodíte ducha rytíře v Platnéřské ulici z jeho prokletí! Jak? K tomu vám pomůže certifikovaný průvodce v převleku a hlasy.
Během výpravy navštívíte známé památky i skrytá zákoutí v okolí Staroměstského náměstí v Praze, o kterých se dozvíte historické zajímavosti. Setkáte se s 12 duchy historických osobností nebo strašidel, zaposloucháte se do jejich příběhů a pověstí.

Rodinná hra začíná i končí na Mariánském náměstí, projdeme se po Staroměstském náměstí, kolem Maiselovy synagogy, Karolina a Klementina a zabloudíme do Ungeltu nebo Karlovy ulice.

Tajemná výprava za vysvobozením rytíře z Platnéřské vám zabere 2 hodiny, ujdete během ní necelé 3 km a na jejím konci vás čeká malý dárek.

Všem registrovaným pošleme cca 24 hodin před začátkem výpravy organizační informace. Začínáme i končíme na Mariánském náměstí, nedaleko stanice metra Staroměstská. Vyrážíme za každého počasí, výpravu rušíme jen při jeho extrémní nepřízni. Doporučený věk: od 7 let

Celá hra Duchové Starého Města se koná venku. Ve venkovních prostorech není třeba mít nasazený žádný ochranný prostředek nosu a úst. Skupinka do 20 osob (maximální počet osob ve hře) se nemusí dle aktuálních nařízení prokázat testy, očkováním, ani proděláním nemoci.