Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Dubnové workshopy s Ivonou Danziger
Akce pro děti

Dubnové workshopy s Ivonou Danziger

Tématem dubnových workshopů experimentálního malování je "Život na zemi". 

středa od 10:00 hodin

 Tématem dubnových workshopů experimentálního malování je "Život na zemi". Pro děti jsou připravena témata, která rozvíjejí jejich tvořivost, vciťování, podporují vlídné mezilidské vztahy a zaměřují se na to, co je krásné, co stojí zahlédnout a s pomocí štětce a barev se dá výtvarně vyjádřit.Určeno pro děti od 2 do 5 let. Cena 150,-Kč. Nuná rezervace předem na rezervace@galeriegud.czStředa 16. dubna: 
Zázrak květin a dalších rostlin, proč se slunečnice jmenuje slunečnice? Jakou kytičku máš nejraději?Středa 23. dubna: 
Zelená je tráva, fotbal to je hra. Malujeme míč a sport. Kdo je to horolezec?Středa 30. dubna: 
Svět pod vodou, výprava za velrybami a delfíny, mořský svět a život ve vodách u nás, namaluj si svého vodního živočicha.

Provozovatel

GUD Galerie umění pro děti

Nám. Franze Kafky 24/3
110 00 Praha 1
Tel.:
+420 732 623 862
Email:
rezervace@galerie...
GPS:
50,087918 14,419378
 
Region:
Praha
Město:
Praha 1
Tipy na výlet:
Praha 1 a okolí
 

Časová náročnost

0,0 hodiny

 
 

Where

Nejnovější projekt 42+PEOPLE souboru současného tance 420PEOPLE oslavuje mezigenerační dialog tanečníků. Přináší jedinečný a zároveň intimní pohled na vrchol taneční kariéry interpretů po 42 letech.
Praha 1, Praha

Where

Nejnovější projekt 42+PEOPLE souboru současného tance 420PEOPLE oslavuje mezigenerační dialog tanečníků. Přináší jedinečný a zároveň intimní pohled na vrchol taneční kariéry interpretů po 42 letech.
Praha 1, Praha

Yvona Škvárová – mezzosoprán a Jan Kalfus – varhany

Varhanní koncert v podání sólistky Národního divadla a profesor Pražské konzervatoře.
Praha 1, Praha

Cancioneta Praga & L. Jindřich – dirigent

Vánoční koledy a písně v originálních jazycích v podání světoznámého sboru.
Praha 1, Praha

Aktivity v okolí

Kafkův dům v Praze

Rodný dům spisovatele Franze Kafky stál na okraji tehdejšího Pražského židovského ghetta. V současné době je budova využívána pro kulturní a společenské akce.
Praha, Praha

Studio Maiselovka

Vydejte se na taneční workshopy, lekce pilates, jógy, současného tance anebo zcela unikátních metod Kadamy či Restart těla i mysli ve Studiu Maiselovka v centru Prahy.
Praha 1, Praha

Za luxusními nákupy do Pařížské třídy v Praze

Pařížská třída nenese své jméno náhodou. Ulice, která vede z pražského Staroměstského náměstí k mostu Svatopluka Čecha, byla postavena na přelomu 20. století podle vzoru pařížských bulvárů.
Praha 1, Praha

Chrám sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí

Kostel svatého Mikuláše byl postaven v období baroka mezi lety 1732–1737 stavitelem Kiliánem Ignácem Dientzenhoferem na místě vyhořelého románského kostela.
Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Brasilská restaurace Brasileiro Praha U Zelené žáby

Originální brazilské churrasco-rodizio rodiny Ambiente v centru Prahy. Dát si zde můžete grilované jihoamerické hovězí maso, dobroty ze salátového baru, caipirinhu či brazilské dezerty. Vše funguje na principu "sněz, co můžeš".
Praha 1, Praha

Whisky Restaurant, Bar & Museum

Whiskey Restaurant, Bar & Museum je velkolepým místem kombinujícím restauraci, bar a jednu z nejširších kolekcí whisk(e)y na světě. Naleznete nás přímo v historickém centru města vedle Staroměstského náměstí v rozlehlých podzemních prostorách na rohu Kaprovy a Maiselovy ulice.
Praha 1, Praha

Emblem Hotel – luxus na kraji Staroměstského náměstí

Pětihvězdičkový Emblem Hotel stojí v centru Prahy, 300 metrů od Staroměstského náměstí. Nabízí střešní terasu s panoramatickým výhledem na centrum Prahy.
Praha, Praha

Restaurace George Prima Steak

George Prime Steak, ztělesnění amerického stylu steakhousu, se nachází v srdci pražského Starého Města. Posláním restaurace je vždy podávat perfektní steak.
Praha 1, Praha