Úvod > Kalendář akcí > Draci na hradě Staré Hrady
Draci na hradě Staré Hrady
"> "> "> ">
26.10.
30.10.
+ Přidat foto

Draci na hradě Staré Hrady

Kdy 26. říjen 2019 10:00 - 30. říjen 2019 17:00 Akce pro děti
Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království. Navštivte dračí prohlídkové okruhy a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků. Novinkou je Zdravosvět a Dračí království!
Nahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v pohádkovém sklepení a seznamte se s Vodovodními draky Potrubáky. 

Přijměte pozvání na audienci k Dračímu Králi Rozumbraďáku XVI. do Dračí královské komnaty a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů. Na Hradní pohádové půdě přivítejte i Obří rubínové draky Rubijány.  

Novinkou je Zdravosvět a Dračí království, kde uvidíte dračího vládce Zdrávokaze, vílu Vitamínu, skřítky Baciláky, dračí porodnici, dračí zuboopravnu, skřítky z Bonbónového království, skřítky ovocňáky a saláťáky, draky Recykláky, bájný Hvězdolet a mnoho dalšího.

Na hradě a zámku se zabydleli draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, zlatí, sklepní a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a princů, rytířů a pohádkových bytostí ze Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I.  Ti všichni vás se svolením dračího krále rádi uvítají ve svém království. Do pohádek čaroděje Archibalda I. každý den po celý rok.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí