Úvod > Kalendář akcí > Podzimní dovolená v jižních Čechách – soutěž pro zájemce o vouchery
Podzimní dovolená v jižních Čechách - soutěž pro zájemce o vouchery
"> "> ">
6.9.
30.11.
+ Přidat foto
Společenské akce

Podzimní dovolená v jižních Čechách – soutěž pro zájemce o vouchery

Kdy 6. září 2021 – 30. listopad 2021
Návštěvníky, kteří na jih Čech vyrazí v září, říjnu či listopadu, čeká překvapení. Jeden z turisticky ejatraktivnějších tuzemských regionů totiž umí svým hostům nabídnout vždy něco navíc. Výjimkou není ani letošní podzim.
Pro všechny své hosty mají Jihočeši tentokrát připravený jako bonus zlevněné ubytování. Pro deset z nich i jackpot: Dovolenou zdarma. Stačí navštívit web Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) a vybrat si konkrétní pobyt.

Primárním cílem dalšího pokračování projektu Dovolená v jižních Čechách je zmírnění dopadů koronavirové pandemie na cestovní ruch a na něj navázaná hospodářská odvětví. Vedle různých slev tak získají podzimní návštěvníci možnost vyhrát svůj pobyt v kraji zdarma. Hlavní výhrou bude dovolená na jihu Čech v roce 2022 v hodnotě 20 tisíc korun.

Jihočeský kraj umí nabídnout každému návštěvníkovi právě to, po čem touží. Na své si přijdou rodiny s dětmi, senioři, aktivní sportovci, adrenalinoví nadšenci, milovníci umění či historie i ti, kteří hledají relaxaci a odpočinek. Těm všem umí nabídnout atraktivní celoroční program, kvalitní služby i dobré jídlo a pití.

Zájemci o podzimní návštěvu jižních Čech si mohou konkrétní místa svého pobytu vybrat pohodlně s různými slevami a bonusy už nyní na webu. Poslední noc se slevou je možné objednat z 29. na 30. listopadu.

V pondělí 6. září navíc JCCR spustí soutěž pro zájemce o vouchery, která je rozdělena na tematické týdny dle turistických oblastí. Stačí využít voucher JCCR a ubytovat se s výhodou u jednoho z vybraných ubytovatelů uvedených na tomto webu. Týdenní cenou bude úhrada základního pobytového balíčku v maximální částce 10 tisíc korun v turistické oblasti, jejíž soutěžní týden právě probíhá. Hlavní cenou pak už zmiňovaná dovolená na rok 2022 v hodnotě 20 tisíc korun vylosovaná ze všech uplatněných voucherů v roce 2021. Jednoduchý návod, jak postupovat při zájmu o zapojení do soutěže, nabízí web „Dovolená“ pod odkazem „Informace“.

Přehled soutěžních týdnů v jednotlivých turistických oblastech (TO):
  • od 6. do 12. září TO Český Krumlov region,
  • od 13. do 19. září TO Toulava,
  • od 20. do 26. září TO Třeboňsko,
  • od 27. září do 3. října TO Písecko-Blatensko,
  • od 4. do 10. října TO Lipensko,
  • od 11. do 17. října TO Novohradsko-Doudlebsko,
  • od 18. do 24. října TO Šumavsko,
  • od 25. do 31. října TO Česká Kanada a
  • od 1. do 7. listopadu TO Budějovicko.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 9. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Jihočeské pivní stezky

Jihočeské pivní stezky

České Budějovice, Jižní Čechy
Pivovar Samson v Českých Budějovicích

Pivovar Samson v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy