Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Podzimní dovolená v jižních Čechách – soutěž pro zájemce o vouchery
Společenské akce

Podzimní dovolená v jižních Čechách – soutěž pro zájemce o vouchery

Návštěvníky, kteří na jih Čech vyrazí v září, říjnu či listopadu, čeká překvapení. Jeden z turisticky ejatraktivnějších tuzemských regionů totiž umí svým hostům nabídnout vždy něco navíc. Výjimkou není ani letošní podzim.
Pro všechny své hosty mají Jihočeši tentokrát připravený jako bonus zlevněné ubytování. Pro deset z nich i jackpot: Dovolenou zdarma. Stačí navštívit web Jihočeské centrály cestovního ruchu (JCCR) a vybrat si konkrétní pobyt.

Primárním cílem dalšího pokračování projektu Dovolená v jižních Čechách je zmírnění dopadů koronavirové pandemie na cestovní ruch a na něj navázaná hospodářská odvětví. Vedle různých slev tak získají podzimní návštěvníci možnost vyhrát svůj pobyt v kraji zdarma. Hlavní výhrou bude dovolená na jihu Čech v roce 2022 v hodnotě 20 tisíc korun.

Jihočeský kraj umí nabídnout každému návštěvníkovi právě to, po čem touží. Na své si přijdou rodiny s dětmi, senioři, aktivní sportovci, adrenalinoví nadšenci, milovníci umění či historie i ti, kteří hledají relaxaci a odpočinek. Těm všem umí nabídnout atraktivní celoroční program, kvalitní služby i dobré jídlo a pití.

Zájemci o podzimní návštěvu jižních Čech si mohou konkrétní místa svého pobytu vybrat pohodlně s různými slevami a bonusy už nyní na webu. Poslední noc se slevou je možné objednat z 29. na 30. listopadu.

V pondělí 6. září navíc JCCR spustí soutěž pro zájemce o vouchery, která je rozdělena na tematické týdny dle turistických oblastí. Stačí využít voucher JCCR a ubytovat se s výhodou u jednoho z vybraných ubytovatelů uvedených na tomto webu. Týdenní cenou bude úhrada základního pobytového balíčku v maximální částce 10 tisíc korun v turistické oblasti, jejíž soutěžní týden právě probíhá. Hlavní cenou pak už zmiňovaná dovolená na rok 2022 v hodnotě 20 tisíc korun vylosovaná ze všech uplatněných voucherů v roce 2021. Jednoduchý návod, jak postupovat při zájmu o zapojení do soutěže, nabízí web „Dovolená“ pod odkazem „Informace“.

Přehled soutěžních týdnů v jednotlivých turistických oblastech (TO):
  • od 6. do 12. září TO Český Krumlov region,
  • od 13. do 19. září TO Toulava,
  • od 20. do 26. září TO Třeboňsko,
  • od 27. září do 3. října TO Písecko-Blatensko,
  • od 4. do 10. října TO Lipensko,
  • od 11. do 17. října TO Novohradsko-Doudlebsko,
  • od 18. do 24. října TO Šumavsko,
  • od 25. do 31. října TO Česká Kanada a
  • od 1. do 7. listopadu TO Budějovicko.

Provozovatel

Jihočeská centrála cestovního ruchu

B. Němcové 8
370 01 České Budějovice
Tel.:
+420 380 421 228
Email:
infocentrum@jccr.cz
WWW:
https://dovolena....
WWW:
https://dovolena....
GPS:
48,965898 14,470268
 
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Carmina Burana

Dvě strhující kantáty z roku 1937.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Carmina Burana

Dvě strhující kantáty z roku 1937.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Dinoexpedice 2023 – návrat dinosaurů do Českých Budějovic

Vládci druhohor se vracejí! Unikátní a ojedinělá výstava robotických a statických modelů dinosaurů v životních velikostech se vrací na výstaviště do Českých Budějovic.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Škoda – automobily na plakátech a v prospektech (1945 – 2022)

Výstava prezentuje vývoj reklamy, propagace a grafiky zachycené na dobových originálech plakátů a tiskovin společnosti Škoda Auto z archivu milevského sběratele Martina Kupce, který se této činnosti věnuje již přes deset let.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Socha Čevava u Vodárenské věže v Českých Budějovicích

Plastika v zahradě zrekonstruovaného areálu Vodárenské věže je dílem sochařky a keramičky Alexandry Koláčkové. Původně se jmenovala „Zvíře“, ovšem hlasování českobudějovické veřejnosti bylo její jméno změněno na Čevavu.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Vodárenská věž České Budějovice

Komentované prohlídky Vodárenské věže z roku 1724. Součástí jsou dvě video-expozice o historii vodárenství v Českých Budějovicích. Zájemci také zavítají do přilehlého vodojemu, kde je čeká film o koloběhu vody. V sezoně 2022 otevřeno od 16.7., každou sobotu a neděli až do 4. září.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Kachna na prameni – šifrovací hra v Českých Budějovicích

Umíte si ale představit, že by zmizela voda? To je tématem nové hry s vodní tématikou, kterou si nově můžete zahrát v Českých Budějovicích. Přenese vás do ne příliš vzdálené budoucnosti. Do dne, kdy obyvatelé Českých Budějovic otočili vodovodním kohoutkem a vůbec nic se nestalo...
České Budějovice, Jihočeský kraj

Muzeum Koněspřežky v Českých Budějovicích

V letech 1825-1832 byla vybudována mezi městy České Budějovice a Linec železniční trať pro vozy tažené koňmi. O historii dráhy, životě sdrážních dělníků i současnosti strážních domků se dozvíte v domku č.1, v Mánesově ulici.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Jihočeské pivní stezky

V jižních Čechách můžete projít či projet šest pivních turistických tras. Jsou do nich zapojeny například Budvar, Samson, Dudák i řada minipivovarů. Na šesti pivních trasách lze ochutnat různá piva a navštívit okolní památky.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Pivovar Samson v Českých Budějovicích

Dlouholetá tradice vaření piva a pečlivý výběr surovin dělá ze Samsonu vyjímečný pivovar. Pivovar vaří na osm druhů piv, mezi nimiž nechybí ležáky, ovocná piva, Pito nebo speciální pivo se sníženým obsahem obsahem sacharidů.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Kavárna Háječek 1925

V Českých Budějovicích najdete originální kavárničku v bývalém hudebním pavilonu v parku Háječek. Altánek se z chátrající stavbičky proměnil v moderní kavárnu s vnitřním i venkovním posezením.
České Budějovice, Jihočeský kraj

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích

Kavárna Borůvka v Českých Budějovicích je místem, kde se lidé rádi potkávají. Můžete si zde dopřát výbornou kávu a vynikající "zdravé" domácí dorty a zákusky.
České Budějovice, Jihočeský kraj