Úvod > Kalendář akcí > Dotkni se Písku - městská slavnost 2020 - zrušeno
Dotkni se Písku - městská slavnost 2020 - zrušeno
"> ">
12.6.
14.6.
+ Přidat foto

Dotkni se Písku - městská slavnost 2020 - zrušeno

Kdy 12. červen 2020 - 14. červen 2020 Festivaly
Městské slavnosti Dotkni se Písku 2020 na začátku června opět zaplní město hudbou, tancem, divadlem, historií a další zábavou. Od 12. do 14. června se bude zpívat a tančit skoro všude.
Na Velkém náměstí, Alšově náměstí a v Palackého sadech vyrostou scény, na kterých budou vystupovat hvězdy českého showbyznysu i desítky místních souborů a umělců. Doprovodný program opět oživí také Parkány, Bakaláře, Lení kino, a další místa ve městě.

V letošním roce se mohou návštěvníci opět těšit, že vstup na slavnosti v centru města je zdarma. Program slavností je poskládám tak, aby si na nich to své našel každý - napříč generacemi a hudebními žánry. Na Velkém náměstí vystoupí například Divokej Bill, No Name, Laura a její tygři, Poletíme?, České srdce, Milan Drobný či Moravanka. Velké náměstí bude ve znamení velkých koncertů, historické ceremonie a tradičně také vystoupení místních souborů.

Další dvě podia vyrostou na Alšově náměstí  a v Palackého sadech.

Do městské slavnosti se zapojí i mnoho místních skupin, spolků i samostatných umělců, ať už v rámci hlavního programu nebo doprovodné části. Akci pořádá a koordinuje Centrum kultury města Písku za podpory města Písku a ve spolupráci s dalšími organizacemi. Vstup na městskou slavnost je zdarma s výjimkou některých doprovodných akcí.  
Celý popis
Naposledy změněno: 2. 4. 2020

Ubytování a restaurace v okolí